Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Pravidla fóra

Goto down 
AutorZpráva
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Pravidla fóra Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla fóra   Pravidla fóra EmptyTue Apr 02, 2013 4:13 pm

Pravidla fóra

Chování
Všechny snad rodiče naučili základům slušného chování, takže pokud se jimi budete držet, neměl by být sebemenší problém. Pokud by však někdo nevěděl, co si představit pod pojmem "slušné chování", pak to tedy stručně shrnu.
1.) Svými posty, PM, či vyjadřováním na chatu neurážím druhé
2.) Nezesměšňuji hráče na fóru, kvůli jejich stylu psaní, vyjadřování, nebo jiným odlišnostem
3.) Na fórum neposílám jakýkoliv vulgární, zavirovaný, či osobám mladším 18-ti let nepřístupný obsah, stejně jako spam, nebo rasistické texty
4.) Admini mají hlavní slovo, rádi si vyslechneme Váš názor a pokud se Vám nebude něco líbit, stačí nám napsat, jistě spolu najdeme vhodné řešení nastalé situace.
5.) Nemanipuluji s cizími postavami
6.) Pokud vím o tom, že budu po dobu delší jak tři dny neaktivní, napíšu to na fórum do příslušné sekce, abych nezdržoval posty ostatních hráčů. Pokud svou neaktivitu nenahlásím a moje postava bude neaktivní více jak měsíc, bude přesunuta do neaktivních postav

Hra

1.)
Pokud se můj účet nejmenuje stejně jako moje postava, píšu své jméno na začátek postu (Pokud nemáte vzhled své postavy přímo v avataru je dobré ho mít alespoň v podpisu, aby to ostatní nemuseli hledat v životopise, to stejné platí i o vybavení)
2.) Moje postava není Chuck Noris, takže nevyskočí na 4 metry vysokou skálu a přitom si nevypije čaj.
3.) Nezabíjím cizí postavy, pokud se na tom s majitelem dané postavy dřív nedomluvím. (Přecejen, práce na životopisu chvilku trvá a kdo stojí o to, být zabit hned po prvním postu?)
4.) Za svoji postavu dodržuji Role Playing (Mít v životopise napsáno, že máte chladnokrevného vraha a v prvním postu se pak dozvíme, že vaše postava vlastně miluje úplně všechny je taky trošku podivné)
5.) Moje postava ví jen to, co se dozví herně
6.) Admin mi může vstoupit do souboje, nebo do jakékoliv situace v životě mé postavy a napsat, co se vlastně stalo, jak dopadl případný útok a podobně ...

Další pravidla mohou být dopsány během hry ...
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
 
Pravidla fóra
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Pravidla, Informace :: Pravidla-
Přejdi na: