Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Okolí Kuby

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Thionel
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Thionel


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptySun Apr 07, 2013 11:35 am

First topic message reminder :

Nedaleko Havany

Baron Kayle
Probudil jsem se za příjemného pohupování lodi na moři. Posadil jsem se na postel a nazul boty. Protáhl jsem se a přehodil si přes ramena kabát. Vyšel jsem na palubu a rukou si pročísl vlasy. "Tak jak jsme na tom?" Rozhlídl jsem so po volném moři a usmál jsem se na klidné moře. "To je přesně tak jak to mám rád."
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Thionel
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Thionel


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyTue Apr 09, 2013 7:02 pm

Baron Kayle

"Nalodit! Ten kdo se nám nevzda, zemře! Zbytek bude ušetřen!" Zasmál jsem se krutě a vyměnil si v ruce pistole a následné vystřelil i z druhé. Pak jsem následoval své námořníky do boje.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyTue Apr 09, 2013 7:20 pm

Aiden

Postavil jsem se k boku lodi s pistolí v ruce a dělal jsem pouze jedno. Likvidoval jsem námořníky, kteří se pokoušeli přesekávat lana či nějak ze zálohy přepadnout posádku naší lodi.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyTue Apr 09, 2013 7:28 pm

Výstřel z druhé Kaylovi pistole na délku dlaně minul cíl a tak musel Kayle nastoupit do pořádné řeznické práce. Muž, na kterého původně střílel se mu postavil na odpor. Byl ozbrojen spadroonem, trošku kratším kordem s masivní čepelí a prováděl prudký výpad na Kaylův žaludek.

Aiden vypálil po jednom námořníkovi, který se sekyrou pokoušel odseknout lano. Zasáhl ho do ramene a tak muž sekyru pustil a zkoušel lano přetnout šavlí, kterou tasil od pasu. Než pistoli znovu nabiješ, rozhodně se mu to podaří...
Návrat nahoru Goto down
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyTue Apr 09, 2013 7:32 pm

Aiden

Vyběhl jsem vpřed s taseným tesákem, kterým jsem mu vedl výpad na břicho, který se v situaci, kdy chce přeseknout lano přecijen špatně kryje... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Thionel
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Thionel


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyTue Apr 09, 2013 7:41 pm

Baron Kayle

Spěšně jsem překročil vlevo a rapírem se snažil čepel směřující na můj žaludek odklonit na druhou stranu a následně tu svou stočit a seknout muže do boku.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyTue Apr 09, 2013 8:11 pm

Kayle

Kryt se ti povedl přesně podle představ a reposta taktéž, nicméně rapír je všechno jen ne sečná zbraň, takže zranění, které protivník utrpěl by se dalo považovat jen za hlubší škrábanec. Následně se protivník stáhl a nyní míří dalším bodem přímo na tvůj obličej.


Aiden

Bodl jsi muže doprostřed břicha a on pustil šavli z ruky. Zranění břicha je velmi bolestivé pro toho, kdo jej utrpí a mírně nepohodlné pro toho kdo jej zasadí, neboť podtlak v dutině břišní odmítá právě teď pustit čepel tvého tesáku ven. A měl bys jí dostat ven rychle, protože se k tobě právě otáčí hromotluk, třímající v ruce kladivo na klíny (velká dřevěná palice...).
Návrat nahoru Goto down
Thionel
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Thionel


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyTue Apr 09, 2013 8:24 pm

Baron Kayle

Tentokrát jsem ukročil vpravo a skrčil se. Hned na to jsem se mu pokusil rapírem probodnout břicho.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyTue Apr 09, 2013 8:26 pm

Aiden

Tesák jsem pevně sevřel v ruce a tělo na něm "přisáté" jsem odkopl levou nohou na níž jsem se následně postavil a vyrazil jsem z ní směrem k protivníkovi s kladivem s jediným úmyslem a to snížením vzájemné vzdálenosti minimalizovat či eliminovat jakoukoli možnost jeho rozmachu, na němž je boj s takovým typem zbraně stavěn. Zároveň jsem mu tesákem vedl sek k levému boku.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyWed Apr 10, 2013 6:26 am

Kayle

Skrčení ti vyšlo a ránu odnesl jen tvůj klobouk, který ti spadl z hlavy. Tvůj rapír se zabodl do protivníkova břicha a prošel skrz jako horký nůž máslem. Protivník stuhnul a pak se sesunul k zemi. Když jsi čepel vyprostil, uviděl jsi že na můstku stále ještě stojí kapitán a pořvává něco španělsky na své muže.


Aiden

Svou čepel jsi vyprostil bez dalších potíží. Potíž nastala až když ses pokoušel dostat do osobního prostoru toho muže s palicí. Ten místo aby se tou palicí rozmáchl, uchopil jí oběma rukama jako kopí a hlavou palice tě zprudka udeřil na solar. Ztratil jsi na chvíli dech a zavrávoral zpět. Teprve teď musíš čelit jeho rozmáchlému úderu...
Návrat nahoru Goto down
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyWed Apr 10, 2013 12:02 pm

Aiden

v momentě, kdy jeho útok už nelze zastavit se stočím za levou rukou (clockwise) směrem doleva od dopadající palice a po rychlé otočce kolem osy mu zasadím tesákem ránu pod žebra.
Návrat nahoru Goto down
Thionel
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Thionel


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyWed Apr 10, 2013 12:37 pm

Baron Kayle

Vytáhl jsem z boty dýku a hodil jí na Španělského kapitána. Aniž bych čekal jestli jsem se trefil vydal jsem se k němu...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyWed Apr 10, 2013 5:25 pm

Kayle

Hodil jsi dýku a ho udeřila rukojetí do obličeje. Zapotácel se a když se vzpamatoval pustil svou zbraň. Zvedl ruce nad hlavu a postupně tak učinili i jeho námořníci. Jeden z nich stáhl vlajku na znamení kapitulace.

Aiden

Sekl jsi muže do boku a k jeho štěstí jsi zasáhl žebro. Pravděpodobně ho bude mít zlomené ale to je vše. Než jsi stihl zasadit další úder, vzdal se ti.
Návrat nahoru Goto down
Thionel
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Thionel


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyWed Apr 10, 2013 5:35 pm

Baron Kayle

Potěšen naším dalším vítěstvím jsem se vydal ke kormidlu nákladní lodě. "Přeživší hoďte přes palubu! Přesuňte nejtěžší zboží na naší loď, to samé se zbraněmi, musíme tuhle holku odlehčit! Velení nad ní převezme Aiden, a také chci seznam všeho co jsem ukořistili." Vzal jsem si nůž a vrátil jej do boty. Ještě jsem si došel pro můj klobou a i s ním se vrátil na svojí loď a čekal až budou vykonány všechny mé rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyWed Apr 10, 2013 7:39 pm

Aiden

Šel jsem do podpalubí, kde jsem dohlédnul na přesun zboží a soupis zbývajícího. Nakonec jsem zprávu doručil kapitánovi se slovy: "Když budu velet na téhle kocábce, kdo vám bude kormidlovat Sharka?"
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyWed Apr 10, 2013 7:46 pm

V podpalubí se nacházelo několik desítek barelů s barvivem, nejčastější komoditou vyváženou z Kuby, pak několik barelů s obilím a trocha soli. Pak samozřejmě materiál na opravu lodi a osobní věci posádky, které opravdu nestáli za moc. Co se výzbroje týče, našlo se pár šavlí a pistolí. Ve skladu s prachem je ho tak 10 barelů, takže je dost možné že ho vezli i jako obchodní položku.
Návrat nahoru Goto down
Thionel
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Thionel


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyWed Apr 10, 2013 8:09 pm

Baron Kayle

Chopil jsem se kormidla a zavelel jsem námořníkům. "Sundejte kotvy! Poplujeme do Tortugy!" Načež jsem stočil kormidlo a kurz srovnal na Tortugu.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyWed Apr 10, 2013 8:16 pm

Aiden

Tak když to zvládne osobně. pomyslel jsem si a stočil jsem i druhou loď k Tortuze. "Vyvěsit správnou vlajku!" zavelel jsem a k vrcholku stěžně už stoupala černá pirátská vlajka.

https://www.youtube.com/watch?v=3A19q7rysLs rozeznělo se po chvíli po palubě obou lodí
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 EmptyFri Apr 12, 2013 2:54 pm

Vaše uloupená kořist:

100 lahví rumu
2 sudy se střelným prachem
500 zlatých
10 balíčků sušeného masa a sucharů
5 pytlů kukuřice

Zboží můžete buď prodat v Tortuze na černém trhu, nebo pověřit jeho likvidací posádku ^^
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Sponsored content





Okolí Kuby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí Kuby   Okolí Kuby - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí Kuby
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Španělská kolonie :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: