Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySun Apr 21, 2013 8:10 am

First topic message reminder :

Aboli zavedl malou skupinku dvaceti lovců do vnitrozemí ostrova. Každý z nich nese nutné zásoby, mušketu a osobní zbraně. Jen Bůh ví co na vás za zelenou oponou tropického lesa čeká.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyMon May 06, 2013 8:30 pm

Aiden

Někteří z pirátů byli střelbou zasaženi a nyní byli buď mrtví nebo boje neschopní, nicméně vojáci už všichni vystřelili a na přebíjení už nezbýval čas ani těm, kteří náhodou zůstali stát. Po chvilce ticha se ještě ozvaly výstřely namířené na stojící vojáky. Kruh pirátů se začal s tasenými šavlemi pomalu stahovat ke skupince vojáků...
Návrat nahoru Goto down
Lady Sintia Sinclear
Námořník
Námořník
Lady Sintia Sinclear


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyTue May 07, 2013 7:48 am

Přešla jsem k Abolimu s mírným strachem, pirátů jsem si moc nevšímala.
"Aboli jste v pořádku?" klekla jsem si k němu. Sama jsem měla trochu obtíže, myšlenka že mi teče krev... i když to bylo jen škrábnutí.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyWed May 08, 2013 7:55 am

Aboli

Klečím u jednoho z vojáků a ze zasažené pravačky mi teče krev. Musíme odtud. Hned. Vytasím šavli a pohledem přejedu kruh nepřátel. Klouby mi zapraskají vztekem. Za mnou a přesně tak jak já. Zvednu šavli nad hlavu v gestu které se dá vyložit jedině jako kapitulační a posledních 6 námořníků udělá totéž. Pak vykročím k té části kruhu, za níž se nacházela zátoka s naší lodí, což ovšem útočníci nemohli tušit.
Návrat nahoru Goto down
Lady Sintia Sinclear
Námořník
Námořník
Lady Sintia Sinclear


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyWed May 08, 2013 4:28 pm

Následovala jsem Aboliho s rukou na svém rameni a nespouštějíc zrak z mužů. Poprvé jsem viděla piráty. Bylo to docela vzrušující, konečně nějaké dobrodružství, lepší jak se schovávat tajně na lodi nebo utíkat před chtíčem hnaného starého snoubence. Dávala jsem si pozor, abych se držela za Abolim
Návrat nahoru Goto down
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyWed May 08, 2013 8:52 pm

Aiden

Úplně jsem nepotřeboval mít ve chvíli na krku celou posádku kdovíjak velké britské lodi. Odcházejícím vojákům jsme zastoupili cestu a požadovali složení zbraní do rukou našich jednotek, zatímco na ně stále mířilo několik hlavní pistolí a piráti kolem měli stále připravené své šavle ve výši hrudi.
Návrat nahoru Goto down
JoshX
Námořník
Námořník
JoshX


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyThu May 09, 2013 3:10 am

Carter
stal jsem neustale v pozadí dřic si zuby o zuby vzteky ale přesto stale ze zbrani v rukou. po noze mi stekala krev od škrabnute kulky Miřil jsem do urovňě nohou te ženy co tam byla. podle všeho ta žena bude nejslabši a pokud nebude moci utect tak se vzdaji... Je mi sice tohle proti srsti ale pravě tady pokud by se dostaly k lodi tak zde by sme pravděpodobně prohraly a to nemám v planu
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyThu May 09, 2013 8:04 am

Aboli dovedl svou skupinku do bezprostřední blízkosti pirátům a pak zařval jako naštvaná šelma. Jediným úderem si prorazil cestu mezi muži, kteří mu stáli v cestě a zbytek skupiny ho následoval. Námořníci se semkli kolem Sintie a všichni vyběhli pryč. K okraji lesa zbývá pouze několik metrů.


Návrat nahoru Goto down
Lady Sintia Sinclear
Námořník
Námořník
Lady Sintia Sinclear


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyThu May 09, 2013 8:13 am

Nadskočila jsem při Aboliho výkřiku ale běžela s námořníky dál, jen jedinkrát jsem se ohlédla za sebe, co na to ti piráti.
Návrat nahoru Goto down
JoshX
Námořník
Námořník
JoshX


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyFri May 10, 2013 3:51 pm

Carter
Ještě ne Ještě ne... TEĎ! řikal jsem si po sobě a přimo v tu chvily kdy nikdo nestal v cestě jsem vystřelil přimo do Sintii nohy. Když spomališ nejslabši članek spomališ to cele nebo tak nějak mi to řikaly. sem se zamyslel
Návrat nahoru Goto down
Lady Sintia Sinclear
Námořník
Námořník
Lady Sintia Sinclear


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyFri May 10, 2013 4:09 pm

Jako by se pro mě v tu chvíli čas zastavil viděla jsem jen kouř vycházející od muže vzadu, v jednu chvíli se přede mě postavil jeden z naší posádky ale jak utíkal tak se asi trochu uhnul, protože já v tu chvíli ani nevím ale padala k zemi s obrovským návalem bolesti v noze. Sesunula jsem se na zem a chránila si obličej aby mě utíkající posádka nezadupala. Cítila jsem palčivou bolest na stehně neodvažovala jsem se na to podívat, stěží jsem se otočila na bok, abych zjistila, že jsem byla postřelená na zadní stranu stehna. Teď už jsem začala podvědomě panikařit. Oči mi zvlhly od slz. Rameno jsem pustila a snažila se nějak zastavit krvácení z nohy.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyFri May 10, 2013 5:34 pm

Sintie padla k zemi po zásahu do nohy ale zbytku skupinky se podařilo uniknout do lesa, kde jakoby se po nich slehla zem. Nejspíš se zastaví v běhu až u svých druhů...
Návrat nahoru Goto down
JoshX
Námořník
Námořník
JoshX


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyFri May 10, 2013 6:52 pm

Carter
ještě jsem za pochodu nabíl zbraň a došel k Sintii utrhl jsem si kus latky z rukavu a chytnul jsem vylekanou Sintii za nohu , latkou jsem ji zaškrtil ranu.
"Nepanikař a pokusim se zajistit aby se ti nic nestalo." řekl jsem tak tiše aby to slišela max jen ona. "Nemam v planu ti ubližit jen nemaš moc štěsti se zrovna zaplest do teto žravy. " lehce jsem si ale i držel odstup aby mi nechmatla po šavly a nepokusila se mě zabit.
Návrat nahoru Goto down
Lady Sintia Sinclear
Námořník
Námořník
Lady Sintia Sinclear


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptyFri May 10, 2013 8:31 pm

Vyděšeně jsem se na něj dívala a zamrkala, aby mi před ním neukáply slzy od bolesti. Nevěřila jsem mu, byl to pirát a postřelil mě a teď mi tu tvrdí, že nemá v plánu mi ublížit?
"Už jste to udělal." pípla jsem tiše spíš pro sebe ale slyšet to mohl. Ruce se mi klepaly od zadržované paniky a mírně jsem se otočila za sebe, z posádky už tam nikdo nebyl. Bylo to asi dobře, buď já nebo oni. Podívala jsem se zpátky a nespustila zrak z toho, co byl u mě.
Návrat nahoru Goto down
JoshX
Námořník
Námořník
JoshX


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 7:02 am

Carter
"Pokud bych to neudělal vystřelil by někdo jiny bez rozmyslu a mohl tě zabit. Vlastně je mi jedno jestli mi budeš věřit nebo ne ale taky si myslím že zde nemaš moc na rozmyšleni" stale jsem mluvil tiše ale nechoval jsem se nějak podezřele. dival jsem se kolem po mrtvolach jestli nahodou někdo nepřežil a nepokusil by se nas zabit
Návrat nahoru Goto down
Lady Sintia Sinclear
Námořník
Námořník
Lady Sintia Sinclear


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 7:41 am

Kousla jsem se do rtu v gestu přemýšlení, chtěla jsem mu na to něco říct, ale nenalézala jsem co pravděpodobně bych byla nejspíš drzá a tak jsem radši mlčela dál. Kdyby někdo zůstal na živu, nepřipadala bych si tak ohrožená, ale většina z nich se nehýbala. Sykla jsem bolestí, když mi utahoval ten kus hadru kolem nohy
Návrat nahoru Goto down
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 10:40 am

Aiden

"Dobrá, Chlapi, seberte co se dá, pomozte raněným na nohy a vracíme se. Budeme se muset rozhlédnout někde jinde."
Ozvalo se a skupina se začala pohybovat směrem k naší lodi. Nechtěl jsem riskovat další střet s těmihle vojáky.
Návrat nahoru Goto down
JoshX
Námořník
Námořník
JoshX


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 11:12 am

Carter
Pomohl jsem Sintii na nohy.
"Pokud budeš dělat co se ti řekne tak se ti nic nestane. minimalně to nedovolim" zase jsem šeptnul a zamiřil jsem za ostatnima i ze Sintii
Návrat nahoru Goto down
Lady Sintia Sinclear
Námořník
Námořník
Lady Sintia Sinclear


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 11:46 am

S velkými obtížemi jsem se postavila s pomocí toho piráta a chtě nechtě se spolehnout na jeho sílu, došlápnout jsem na nohu pomalu ani nemohla. Chtěla jsem mu říct s ironií v hlase, že se určitě budu podrobovat pirátům, ale pak sjem radši mlčela. Však přijde moje chvíle a oni budou litovat že mi tohle udělali.
Návrat nahoru Goto down
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 11:54 am

Aiden

Po chvíli celá výrazně zpomalená skupina dorazila na pobřeží, kde jsme se dopravili zpět na loď a přirazili jsme k Sharkovi, kde jsem plánoval výsledek situace nahlásit kapitánovi, na jehož kajutu jsem zaklepal a čekal...
Návrat nahoru Goto down
JoshX
Námořník
Námořník
JoshX


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 12:49 pm

Carter
nabral jsem trochu vody do misky a došel za Sintiou ktera tam jen tak seděla jako vystavni maso.
podel jsem ji misku s vodou.
"Napij se bude ti lip"
Návrat nahoru Goto down
Lady Sintia Sinclear
Námořník
Námořník
Lady Sintia Sinclear


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 1:06 pm

"Děkuji." řekla jsem už poněkud vyrovnanějším hlasem. Vzala jsem si od něj misku a vyprázdnila její obsah a nechala jsem jí v ruce. Zkoumavě jsem se podívala na svou nohu a pak na rameno, které bylo do zaschlé krve červené.
"Co semnou teď bude?" zeptala jsem se ho a rozhlížela jsem se přitom po lodi
Návrat nahoru Goto down
JoshX
Námořník
Námořník
JoshX


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 7:30 pm

Carter
"to netušim. Ale kapitan vypada na rozumneho ... Pirata tak snad se ti nic nestane krom toho že budeš muset pobyt na naši lodi." rozhližel jsem se po lodi avšak stale jsem nespouštěl pozornost ze Sintii.
Návrat nahoru Goto down
Lady Sintia Sinclear
Námořník
Námořník
Lady Sintia Sinclear


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 7:40 pm

"POřád je to pirát i vy." namítla jsem a spozorovala jak se na mě dívá.
"Proč se na mě tak díváte?"
Návrat nahoru Goto down
JoshX
Námořník
Námořník
JoshX


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 24. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 7:45 pm

Carter
"to je fakt... Hmm z nějakeho duvodu od vás nemohu odtrhnout zrák" Oduvodnil jsem tak svoji opatrnost.
Návrat nahoru Goto down
Lady Sintia Sinclear
Námořník
Námořník
Lady Sintia Sinclear


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 EmptySat May 11, 2013 7:51 pm

POotevřela jsem pusu a pak jí zase zavřela a do toho jsem se začervenala.
"Na mě není nic k vidění jsem už dlouho na moři tak jsem dost zanedbaná." napadla mě první věta,
Tihle se už vůbec nesmí dozvědět, co jsem zač, pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána - lov (mise pro Sintii)   Karibská brána - lov (mise pro Sintii) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána - lov (mise pro Sintii)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: