Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Tortuga

Goto down 
+4
Beatriz Teresa Sánchez
MeikiOokami
Matejniz
Betty
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Tortuga    Tortuga             EmptyWed Apr 03, 2013 6:05 pm

Tortuga

Tortuga             Armadatort
Město Tortuga je přímo napojeno na přístav, leží na malém ostrově s ještě menší zátokou. Jeho atmosféra je však až přehnaně veselá a nasáklá rumem a krví. Každý, kdo zavítá do těchto končin musí počítat s tím, že už nikdy nebude chtít z tohoto malého ráje odejít. Najdete tu černý trh prakticky se vším, na co si vzpomenete. Od map k pokladům až po lodě. Dávejte si však pozor na to, s kým mluvíte a co komu říkáte.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptyFri Apr 05, 2013 8:41 pm

Aiden

Loď pomalu přirazila k molu. Vystoupil jsem z ní a přes různé pouliční potyčky, šarvátky, ležící těla opilých námořníků a tak všelijak podobně jsem se začal prodírat k jedné z místních putyk. Spíše těch méně navštěvovaných kvůli klidu. Když už jsem konečně dorazil do zastrčené putyky s názvem "Havraní pařát", zamířil jsem rovnou k baru. "Je spousta věcí, co by mě zajímaly a sháním někoho, kdo by mi o nich mohl poskytnout informace. Pokud víte co myslím" Oslovil jsem místního výčepního...
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptyFri Apr 05, 2013 8:46 pm

NPC

Výčepní na tebe zakoulel svýma velkýma černýma očima, které mu vykukovaly zpod dlouhého bílého obočí. Otřel špinavým hadrem sklinku a postavil ji pod pult. "To jsi na správném místě mladíku, záleží však na tom, o jaké informace se jedná." Opřel se o pult pravou rukou v níž stále držel hadr a naklonil se blíž k tobě, čekajíc, co z tebe vypadne.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptyFri Apr 05, 2013 8:49 pm

Aiden

"Zajímalo by mě cokoli o pohybu obchodních lodí ve zdejších vodách." Odpověděl jsem a ještě jsem si k tomu objednal pivo.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptyFri Apr 05, 2013 8:52 pm

NPC

"Ale, takže o tohle tu jde, už tomu rozumím."
Hospodský se zatvářil dost škodolibě při pomyšlení na potopenou obchodní loď. "Co z toho budu mít, když ti to řeknu?" Zeptal se tě, mezi tím, co ti do sklenice natočil pivo a postavil ho před tebe. "Dvě zlatý."
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptyFri Apr 05, 2013 8:59 pm

Aiden

Tesák letí z pouzdra tak rychle, že si toho hostinský téměř nevšiml. "Takže zaprvé: Já se ptám, ty poskytuješ informace. A zadruhé: Jestli si myslíš, že jsem takhle blbej, tak to ti ten korbel zrovna roztřískam o hlavu" Spustil jsem na něj důsledně výhrůžným tónem, zatímco můj tesák spočinul na jeho krku...
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptyFri Apr 05, 2013 9:05 pm

NPC

Hospodský vypadal dost zaskočeně, až mu na chvilku došla slova a zaklonil hlavu, aby se mu terák náhodou nezařízl do kůže. Pomalu se od tebe snažil odtáhnout. "Dobrá, dobrá ... to pití je na podnik." Chvilku se odmlčel, jako by mu to co má udělat bylo proti srsti. "Možná bych o jedné takové lodi věděl, ale nic moc úlovek to nebude."
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
MeikiOokami
Námořník
Námořník



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 1:05 pm

Jane Rose

Nebylo to zrovna místo pro mě, ale rozhodně to bylo nejlepší místo k tomu nalézt nějakou práci a práci jsem rozhodně potřebovala. Už jenom proto, že jsem nebyla Španěli přidělena na žádnou loď. Hádám, že v tom má prsty moje rodina, ale tak co... třeba najdu nějakého Dona Quijota de la Manchu, i když pochybuji. Obloukem jsem se vyhýbala místním hospodám a putykám a procházela se spíše po "trhu".
Návrat nahoru Goto down
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 1:09 pm

Aiden

"Kde, kdy a s jakou obranou?" zeptal jsem se s tesákem stále připraveným zatímco jsem pil pivo s korbelem v levé ruce.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 1:24 pm

NPC

"Zhruba za tři dny. Tyhle malé obchodní lodě nejezdí moc pravidelně."
Zamumlal nevrle a otřel další sklenku. "Obrana u těchto lodí není žádná. Snad pár ozbrojených námořníků. Jsou to malé lodě a moc z nich nevyždímete." Na tvou otázku Kde neodpověděl.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 1:33 pm

Aiden

"Buďto mi řekni, kde tu loď najdu, nebo mi řekni, kde najdu někoho, kdo to ví." řekl jsem, dopil jsem pivo a vrátil jsem ho na bar.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 1:38 pm

NPC

"Vyplouvá z Havany na jeden malý španělský ostrov, jak říkám, nic moc vzhledem k tomu, že jde o zásobování."
Zamračil se a probodl tě pohledem.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 2:33 pm

Aiden

"Dnešek si možná ještě zasloužíš přežít" řekl jsem mu a zamířil jsem z lokálu. Poté, co jsem vyšel ven, šel jsem se porozhlédnout po někom, kdo by měl skutečně šikovné a věrohodné informace.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 2:48 pm

NPC

Hospodský vypadal, že mu spadl velký kámen ze srdce, když jsi odešel, na tebe však v tu chvíli spadl nějaký opilý námořník, který se hned potom odpotácel někam pryč a nechal tě daleko zasebou. Všude bylo plno takových lidí a někoho střízlivého bys tu v tuto hodinu hledal těžko.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Matejniz
Pirát
Pirát
Matejniz


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 04. 04. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 2:55 pm

Aiden

No, co se dá dělat. Pokrčil jsem rameny a zamířil zpět na loď
--- Přesun ---
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 6:50 pm

NPC

Jane najednou někdo zaklepal na rameno, kdyby se otočila, spatří celkem pohledného mladíka s jizvou přes pravé oko, který si ji zvídavě prohlížel. "Co taková pěkná mladá dívka jako ty dělá tady?"
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
MeikiOokami
Námořník
Námořník



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 7:20 pm

Jane Rose

Zdravíčko... a na copak to takový pohledný muž potřebuje vědět? Jestli teda nemá nějaký nemravný návrh, to bychom si asi moc nerozuměli," usmála jsem se na něho, protože to byl první - na pohled střízlivý - člověk, kterého potkala.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 7:28 pm

NPC

Pobaveně se zasmál. "Nuže ... Nevypadáš ani jako pirát, ani jako prostitutka a ani nejsi opilá, tak jsem byl jen zvědavý, kdo jsi a co tu děláš." Úsměv mu z tváře nezmizel a zkoumavě si tě prohlížel.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
MeikiOokami
Námořník
Námořník



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 10:41 pm

Jane Rose

"Což stále neodpovídá na otázku, k čemu by takovému muži odpověď na tuto otázku byla... a nevzpomínám si, že bychom kdy měli tu čest si potykat..." složila jsem ruce na hrudník v odporu vůči jeho přístupu. "A minimálně je to alespoň v mé vlasti zvykem, aby se muž představil první a byla to žena, kdo navrhl tykání." Mírně jsem se zamračila, ale opravdu jen mírně.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySat Apr 06, 2013 11:04 pm

NPC

"Je vidět, že jsi tu opravdu v cizím prostředí, jinak by jsi věděla, že tady si nikdo nevyká, na takové snobské věci se tu nehraje, pokud nechceš skončit takhle." Pohodil hlavou k jednomu potácejícímu se domlácenému muži a zase se na tebe usmál. "Jinak jsem Phil, když tě to tak zajímá."
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
MeikiOokami
Námořník
Námořník



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySun Apr 07, 2013 6:06 am

Jane Rose

"Neřekla bych, že zrovna toto hrozí, caballero," usmála jsem se mírně a pak přešla postupně do výhružného pohledu. "Ale zpátky k tématu: Na co to takový Amante-del-cabollo potřebuje vědět?"
Už mě pomalu ale jistě začínal tento mladík spíše rozčilovat, než-li zajímat. A už vůbec jsem neměla v zájmu se mu představovat, spíše už jsem chtěla odejít.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySun Apr 07, 2013 9:09 am

NPC

"Takže španělka, nemýlím-li se. Velmi mě těší neznámá slečno." Usmál se na tebe a pak ti vystřihl parádní poklonu, aniž by přerušil kontakt svých očí s tvými. "Ztratila jste se? Můžu vám nějak pomoct?" Svoje tykání nahradil vykáním, protože ta dívka začínala vypadat, že mu za to každou chvilku jednu vlepí.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
MeikiOokami
Námořník
Námořník



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 24. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySun Apr 07, 2013 9:53 am

Jane Rose

"Tato konverzace, ačkoliv by se mohla zdáti příjemná a v jiných oblastech by možná i byla, je tímto u konce," řekla jsem mu nedůtklivě, protože stále neodpověděl na mojí otázku a já mu nehodlala odpovídat na ty jeho, alespoň do té doby. "Chao," odsekla jsem a otočila se na podpatku, přičemž jsem hodlala pokračovat ve svém pátrání.
Návrat nahoru Goto down
Beatriz Teresa Sánchez
Pirát
Pirát
Beatriz Teresa Sánchez


Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 07. 04. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySun Apr 07, 2013 2:39 pm

Tortuga.Ráj pro všechny, kteří mají dobré pěsti a pár zlatek v kapse. Dorazila jsem na ostrov před malou chvílí a teď jsem procházela ulice a hledala jsem hospodu, kde by se dali najít ti správní lidé. Klobouk jsem měla na hlavě posazený hluboko do obličeje a jednu ruku jsem měla položenou volně na kordu. Na rameni mi seděla malá opička. Konečně jsem našla to, co jsem hledala. Hospoda "Pod černou vlajkou". Vešla jsem dovnitř a propletla jsem se davem nevěstek, opilců a rváčů až k pultu s hostinským. Uhnula jsem letícímu korbelu a lehce jsem se opřela o pult, čekajíc až se ke mě hostinský dokolébá.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             EmptySun Apr 07, 2013 3:35 pm

NPC

"Jen mě to zajímalo, třeba bych ti mohl pomoct, ale když nechceš." Pokrčil bezradně rameny a díval se, jak odcházíš.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Sponsored content





Tortuga             Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tortuga    Tortuga             Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tortuga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: Tortuga-
Přejdi na: