Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 5:21 pm

Alice

Jeho slova mě překvapí. Teď si připadám tak šťastná. Vypadá, že se před svými muži nestydí, proto se odrazím ode dna a svoje nohy, tedy spíš jednu, mu ovinu kolem boků.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 5:23 pm

Hal


Když se mě přichytne, povalím jí na záda do vody. Že se nestydíš. Takhle by se kapitánka neměla rozjařovat... vyčiním jí divadelním tonem.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 5:25 pm

Alice

Zpříma se mu podívám do očí a hravě odseknu nestydím! Naopak pane kapitáne, tohle mě velmi baví. Doufám, že Tebe to nijak nepohoršuje. Zašklebím se..
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 5:27 pm

Hal


Nepohoršuje, ani náhodou. Jen by sis to měla nechat na jiná místa... šeptnu jí do ucha... a hned jí potopím pod vodu.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 5:31 pm

Alice

Hned jak se vynořím a vyfrknu vodu z nosu se na něj podívám a špitnu. No dobrá, nohy okolo boků ti budu dávat zásadně na souši. A rozesměji se na celé kolo.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 5:34 pm

Hal


Na souši? Dal bych přednost kavalci... a neprovokuj mrško jedna zákeřná.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 5:39 pm

Alice

Já snad provokuji? No to si o mě snad ani nemůžeš myslet Ruce mu položím na ramena, odrazím se na svojí zdravé noze a celou svou vahou se na něj vyhoupnu tak, aby se mi podařilo ho potopit.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 5:41 pm

Hal


Napnu všechny svaly a ty mi ztvrdnou jako ocel. Stojím jako hora a její muší váha se mnou ani nehne. Jen se usmívám.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 5:43 pm

Alice

To je zrada! Ani potopit tě mi nedopřeješ, povzdychnu si s hraným smutkem, který střídá můj šibalský úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 5:45 pm

Hal


Nikdy se mi nestalo, že by mě někdo potopil. A s pomocí boží se to ani nikdy nestane... uchechtnu se.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 6:00 pm

Alice

Však ty víš, jak jsem to myslela. Ani tak strašlivé, zlomyslné pirátce bez slitování, jako jsem já se to nepovede? zasměji se z plna hrdla, chytnu ho kolem krku a skočím mu do náruče.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 6:47 pm

NPC

K odvrácené straně ostrova, která byla vaším zrakům skryta se pomalu přiblížila malá loď bez vlajky na stěžni, několik člunů se vydalo ke břehu a zanedlouho tři malé čluny seděly zabořeny v písku pláže. "Pospěšte si, přesuňte náklad do skladu a rychle!" Skupinka mužů, která mohla čítat tak třicet osob se pomalu ubírala ke středu ostrova, zastavili se však kousek od vás, když uslyšeli hluk z vody. "Vy dva, jděte to obhlédnout!" Rozkázal jim muž bez nohy a ti dva nešťastníci se pomalu sunuli mezi stromy blíž, aby zachytili váš rozhovor a mohli obhlédnout situaci.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 6:52 pm

Piráti mohli spatřit několik mužů jak obchází po táboře na pláži a hlídkují. Okopy a falkonety šlo jen velmi těžko rozpoznat a v dálce v laguně kotvily dvě lodě, jejichž posádky právě dováděly ve vodě laguny.


Hal

Kdepak, takové už vůbec ne... uchechtnu se a polechtám jí na žebrech.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 7:01 pm

Alice

Che, uvidíme, kdo tady koho ponoří pod vodu. A pokusím se ještě o pár chabých pokusů, jako je zlochtání, šlápnutí na palec u nohy a žďuchnutí do něj. U všeho se chechtám na celé kolo.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 7:04 pm

Hal


Všechny její pokusy se minou účinkem, přeci jen mám pořád ještě ždibet důstojnosti. Kdepak děvče, takhle to nepůjde...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 7:05 pm

Alice

Tak jak? zašklebím se a dám mu ruce kolem krku.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 7:55 pm

NPC

Průzumníci se vrátili a podali hlášení svému kapitánovi. "Dobrá, uložte náklad a vraťte se sem, líbí se mi myšlenka je okrást."
Ušklíbl se a odhalil tak své černé zuby. Několik mužů se od skupinky odtrhlo a šlo schovat svoje zboží do tajné skrýše, kdyžse vrátili, zbytek mužů už byl připraven k boji. "Rozprostřete se, využijeme momentu překvapení." Zavelel tiše a muži tak učinili. Na němý povel svého kapitána se rozběhli směrem k pláži a stříleli do hlídek i do vody, mezi bezbrané námořníky. Kapitán zůstal stát vzadu a pozorně slednoval okolí, čekal, kdy se objeví kapitán těch mužů.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 8:04 pm

Hal

Zrovna když mi dá Alice ruce kolem krku, uslyším za sebou výstřel... a další. Hrubě jí shodím a otočím se. K čertu! Zůstaň ve vodě! Vyběhnu na pláž a ani se neoblékám. Vytrhnu z pochvy meč a vzduchem se zableskne modrá čepel. Arcturus ke mě! Braňte tábor!

Posádka se začne rychle shromažďovat kolem kapitána a společně se snaží obsadit obraná postavení v táboře.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyThu Apr 18, 2013 8:12 pm

Alice

Vůbec mi nedochází co se děje. Slyšela jsem spousty výstřelů a Halův rozkaz ať zůstanu ve vodě. Poslechla jsem. Ráda bych se jim vydala na pomoc, ale moje noha by mi to stejně nedovolila. Chtěla jsem zakřičet na svojí posádku, ať pomůže Halovi bránit tábor, ale přes ten hluk by mě stejně neslyšeli. Věřila jsem ve Willův dobrý úsudek.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyFri Apr 19, 2013 8:08 am

NPC

Takže tohle je jejich kapitán? Trochu obnažený řekl bych.
Ušklíbl se kapitán mužů, kteří nepřetržitě stříleli do vašich řad. "Postřílejte je jak psy!" Zazněl chraptivý hlas onoho muže a posádka ho taky poslechla. Neřetržitá palba. "Nedovolte jim se bránit!" Zazněl další rozkaz a jak se piráti přibližovali, tak vytahovali své šavle a pustili se do vás přímo, někteří však zůstávali vzadu připraveni postřílet kohokoliv, kdo by chtěl opustit hlouček kolem jejich kapitána. "Hej vy dva!" Kapitán chytl dva námořníci a ukázal směrem do vody. "Tu ženskou! Přiveďte mi ji, živou, nebo mrtvou." Dva piráti se oklikou vydali k vodě a brodili se za Alicí.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyFri Apr 19, 2013 10:00 am

Hal


Situace se mi ani trošku nelíbila. Potřebovali jsme překonat asi 30 metrů do tábora a ke zbraním. Jediní, kdo z mé skupinky měli zbraně byli moji Amadonas, kteří své asagaje a štíty neodkládají snad ani na záchodě. Štíty! Štítovou hradbu! rozkážu jim a oni utvoří půlkruh, kryjíce své neozbrojené spolubojovníky. Jejich štíty z kravské kůže dokáží zastavit i ránu z muškety, pokud není vypálená z bezprostřední blízkosti. Jejich úkryt nám umožní se přesouvat do tábora.

Ned Tyler

Teprve teď jsem zpozoroval potyčku na pláži a na nic nečekal. Baterie na pravoboku! Těch několik námořníků co hlídalo loď se vrhlo k dělům a začali pečlivě mířit na postavení nepřátelských střelců. Lepší palebnou podporu však kapitánovi poskytnout nemůžeme, protože většina útočníků je moc blízko našim lidem. Zahřměla první 18ti liberka a po ní další. Hranu pláže začaly rozrývat těžké dělové koule.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyFri Apr 19, 2013 11:49 am

Alice

Netrvalo dlouho a zpozorovala jsem dva muže, co se ke mě brodili vodou. Přemýšlela jsem, co udělat, protože v boji bych byla teď celkem bezbranná, kvůli mému zranění. Pak mě napadlo, že bude nejlepší, když poplavu do zátoky k našim lodím. Odtamtud si určitě někdo všimne, že mám potíže. Neváhala jsem a co nejrychleji plavala k Arcturovi.
Návrat nahoru Goto down
Betty
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Betty


Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyFri Apr 19, 2013 1:34 pm

NPC

"Co to má být?! Maškarní?! Pokračujte, nesmí se dostat do tábora!" Křičel kapitán a přitom mával holí, kterou mlátil přes záda poslední opozdilce. "Postavte se mezi ně a ten jejich tábor!" Piráti tak okamžitě učinili a přitom se zbraněmi snažili protlačit mezerami mezi štíty, stříleli a bodali, jako by se báli víc svého kapitána, než štítonošů.
"Stůj kočičko, poplav k nám, my ti neublížíme, jen se trošku pobavíme." Smáli se a brodili se dál za tebou, než se ponoili do vodya vyrazili za tebou, párkrát vystřelili, mířili jen na nohy a ruce, aby tě zpomalili, pokud by se trefili.
Návrat nahoru Goto down
https://bluehorizon.forumczech.com
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyFri Apr 19, 2013 1:49 pm

Hal


Když se piráti postavili mezi nás a tábor, lehce se ušklíbnu. Tím že se dostali do boje muže proti muži se tak připravili o efektivní krytí. Pokud nejsou jejich střelci blázni a nechtějí trefovat vlastní, tak palba zřídne. Prohlédnu si ty piráty, pozvednu šavli a vydám povel na který moji Amadonas čekají. Bulala! (zabijte je!) Štítová hradba se otevře a černoši se vyřítí jako voda z protržené hráze. Jejich úder je prudký, silný a pro nepřítele určitě děsivý. Jdeme! mávnu a se zbytkem námořníků vyběhneme k táboru.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 EmptyFri Apr 19, 2013 3:18 pm

Alice

Slyším jejich smích a rozpomenu se na doby dávno minulé, kdy jsem se živila nejstarším "řemeslem". Tohle se mi vážně hnusí, přesně takhle na mě pokřikovali všichni ti muži. Jejich pokusy mě zasáhnout se minuly účinkem, předpokládám, že to udělali jen proto, aby mě zastrašili. Pokusím se zrychlit svoje tempo, i když to už o mnoho víc nejde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 7 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: