Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 3:43 pm

Hal


Není to tak hrozné. Jen musíš mít ty správné lidi, o které se můžeš opřít. Ale pořád jí něco chybí... mohla by být lepší.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 3:44 pm

Alice

A tušíš, co by to mělo být? Mě přijde okouzlující, tak jak je.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 3:48 pm

Hal


Podívám se na loď znovu a pak na Alici. Pak znovu na loď a zpět na Alici. No, teď mě to asi trklo. Ale nevím zda se ti to bude líbit.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 3:49 pm

Alice

Hořím, zvědavostí, Hale. Pověz prosím, culím se na něj a čekám co řekne.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 3:51 pm

Hal


Hluboce se jí zadívám do očí a podepřu si bradu v přemýšlivém gestu. Panna na příď.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 3:56 pm

Alice

Podívám se na loď.... pak na Hala. Máš pravdu... možná ano, usměji se. Měl by si jí nechat vyrobit, zaculím se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:18 pm

Hal


To by chtělo. A někdo by měl tesaři udělat model. Znovu si jí zkoumavě prohlédnu. Nějáké nápady?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:20 pm

Alice

Rozesměji se. Proč tak zahlížíš na mě?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:21 pm

Hal


Jen přemýšlím jak by to vypadalo, kdybys tam byla ty.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:22 pm

Alice

A to by se ti líbilo? opřu mu hlavu o rameno.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:24 pm

Hal


Budu nad tím uvažovat. Ale ano, líbilo by se mi to. Přeci jen, ta loď je chlouba námořnictva, tak ať je jak se patří.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:27 pm

Alice

Mhm, slastně zamručím a políbím ho na tvář. Jde o to, jak by se to líbilo tvým mužům.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:28 pm

Hal


Myslím že si tě časem oblíbí. Třeba jestli umíš zpívat, tak to ti budou ležet u nohou. Já nebýt houslí, tak mě tam snad nikdo kolikrát ani neposlechne.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:32 pm

Alice

Zpívat celkem umím. Tedy, myslím si to. A začnu si broukat. https://www.youtube.com/watch?v=XagCL9YyBH8
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:37 pm

Hal


Tak si to nemysli. Myslet si znamená pochybovat. Ty zpívat rozhodně umíš a to je jeden z klíčů k mým hochům.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:42 pm

Alice

No, snažím se. Tak děkuji, jsem ráda že se ti to líbí. Zahraješ mi zase někdy? Bylo to krásné, když jste hráli společně s doktorem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:44 pm

Hal


Hrajeme takhle každý den, takže o to určitě nepříjdeš... usměju se a vezmu jí kolem ramen.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:49 pm

Alice

Najednou mě napadne naprostá šílenost. Vysmeknu se mu, šťouchnu do něj tak, že spadne do vlhkého písku. Pak se došourám k moři a začnu na něj cákat kapky slané vody. Směji se jako malá holka výborně se bavím pohledem na jeho překvapenou tvář.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:52 pm

Hal


Chvíli mi trvá než mi dojde co dělá a pak se stáhnu z dostřelu. Teda že se nestydíš. Takhle mi namočit i zbytky mojí důstojnosti... rozhodím ruce v teatrálním gestu.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:54 pm

Alice

Ale no tak, Hale. Nepřestávám s cákáním a doslova se na něj chechtám. Pojď, pobídnu ho.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 4:57 pm

Hal


To je neuvěřitelný. Kdo ví jak dlouho je na moři a bude mě lákat do vody. Čert aby tě... sundám si kabát, košili, kalhoty i boty. Pak hvízdnu na prsty aby mě viděli chlapi z posádky a mávnu na ně. Vodní bitva! Rozeběhnu se a šipkou se zanořím pod hladinu.

Do minuty je voda plná rozjařených námořníků a kapitán se mezitím, ukryt pod hladinou, plíží za Alicí.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 5:02 pm

Alice

Když jsem do vody namočila svojí zraněnou nohu, začala mě strašně pálit, jak jí čistila mořská sůl. Tenhle pocit, ale rychle odezněl a zjistila jsem, že pohyb ve vodě mi na rozdíl od chození nedělá problém. Najednou jsem Hala vůbec neviděla. Rozhlížela jsem se po plavajících námořnících a připadali mi jako malé děti. Všude byl slyšet smích.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 5:04 pm

Hal


Připlavu za Alici a pak se vymrštím jako barakuda. Chytnu jí kolem ramen a přepadnu s ní do vody. Chvilku jí v té vodě objímám a pak se i s ní postavím. Tak co ty jedna rozpustilá dívenko?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 5:10 pm

Alice

Uááá, zakřičím. Zrádče! To bylo podlé, chechtám se mu přímo do obličeje. Pak se trošku ztiším, mám strach, abych mu nezpůsobila nějaké problémy u jeho posádky. Ale pod vodou ho nenápadně obejmu kolem pasu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 EmptyThu Apr 18, 2013 5:11 pm

Hal


V lásce a válce se smí všechno... zasměju se a přivinu si jí k sobě blíž. O posádku se starat nemusí, ta je zabavená sama sebou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 6 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: