Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 10:10 am

Alice

Dobrá, dobrá, řeknu netrpělivě. Ležet už mě nebaví. Podruhé se mi to s kapitánovou pomocí povede a já zase stojím na nohou. Je to skvělý pocit. Pokusím se udělat pár vrtkavých kroků a povede se mi to.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 10:13 am

Hal


Výborně... pochválím jí a pomalu jí pouštím. Myslím že horší než samotná rána je ten ztuhlý sval. Jednou jsem bojoval 4 hodiny s prostřelenou nohou a dokud se ten sval hýbal, bylo to dobré. Pak jakmile jsem se zastavil, tak jsem padnul a 3 týdny se nezvedl.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 10:24 am

Alice

Celkem to jde, vypísknu radostí. Procházím se sem a tam podél moře. Vyprávějte mi nějakou historku z boje. Zajisté jich máte více než dost.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 10:27 am

Hal


Vzpomínám si na svůj první opravdový šermířský souboj. A přiznejme si že pro mě nedopadl zrovna nejlépe, jelikož jsem narazil na zkušeného holandského důstojníka. Ta jizva na břiše je jeho práce, dýka se zubatým ostřím. Málem mě zabil.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 10:39 am

Alice

Páni, povzdechnu si. Jak jste se z toho dostal? Slyšela jsem, že ze zranění, které způsobí zubaté ostří se málokdy podaří vyléčit. přitom dále pokračuji v chůzi a doufám, že mě bude následovat.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 10:58 am

Hal


Taky že ano. Naštěstí ta rána nebyla tak hluboká a nepoškodila mi nic uvnitř. Doktor mi to vypálil a výsledkem je tahle jizva, co vypadá víc jako skvrna od omáčky... lehce se usměju... a co vy a boj? Jak jste na tom?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 11:06 am

Alice

Nezažila jsem moc bitev. Mnohokrát jsme přepadávali a okrádali, ale povětšinou to byly menší lodě, které se ani tolik nebránily, jejich posádky z nás měli strach. To víte, pirátská vlajka, papoušek na rameni a to všechno udělalo dokonalý dojem, že si s námi není radno zahrávat. Zajímavé je snad jen to, jak při jednom přepadnutí přišel ten muž o život. Nerada na to vzpomínám, bylo to poprvé a naposledy, kdy jsem nějakému člověku fyzicky ublížila. Nikdy si to neodpustím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 11:09 am

Hal


Budou další... myslíš že budeš mít na to brát životy pirátům?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 11:14 am

Alice

Je to moje práce. Teď už ano. A musím jí dělat tak, jak nejlíp dovedu. Zvládnu to. Dovolíte mi jednu otázku, kapitáne? .... Proč jste nezabil mě, ani mé lidi, když jsem se Vám přiznala?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 11:17 am

Hal


Pravdivou nebo společensky přijatelnou odpověď? Nechám tu otázku chvilku viset ve vzduchu a pak se usměju. Mám pro to spousty důvodů. Jeden z těch hlavních je že se mi kapitálně příčila představa tvého těla na šibenici. A pak taky budu potřebovat každého loajálního člověka, kterého můžu získat, protože nevím jak se situace bude vyvíjet dál.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 11:21 am

Alice

Děkuji Vám. Věřím, že spousta jiných kapitánů by mě klidně nechala pověsit. Ale Vy ne. Vážím si Vás a Vašeho rozhodnutí, doufám, že Vás nezklamu. Jen co to dopovím, se mi podvrkne noha a já zase spadnu. Zasměju se sama sobě, jak jsem nemotorná.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 1:11 pm

Hal


Ještě než stihne úplně spadnout, natáhnu prudce ruku a zachytím jí. Pevně doufám že si buď nevšimne kde jí držím nebo že alespoň pochopí že jsem neměl jinou možnost než jí zachytit zrovna na hrudi. Hned jak získá zase balanc, tak jí pustím. Nemáš zač... a myslím že v soukromí mi můžeš také tykat.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 1:30 pm

Alice

Sice si všimnu, kde mě zachytil, ale nevěnuji tomu pozornost, protože vím, že musel a že to rozhodně nebyl jeho záměr. Proto se jen děkovně usměji a snažím se pokračovat ve své vrtkavé chůzi. To mě těší... Hale.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 2:15 pm

Hal


To jsem rád. Pohled mi sjede na Aboliho a jeho skupinu, která odchází na lov. Jsem zvědav jestli něco uloví. Rád bych měl k večeři nějáké čerstvé jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 2:20 pm

Alice

To mi povídejte, taky mi už pěkně kručí v žaludku, řeknu tónem téměř omluvným. Už pěkně dlouho jsem nic nejedla.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 2:24 pm

Hal


Zarazím se. Moment... chceš mi říct že na vaší lodi nejsou potraviny?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 2:36 pm

Alice

Ne teď už nejsou. Potřebovali jsme rychle přepadnout nějakou loď a nějaké potraviny získat, jenže nás přepadla ta bouře.... No a dál už ten příběh znáš, povzdechnu si.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 2:54 pm

Hal


Tak to máte teda z pekla štěstí že jsme na vás narazili. Tady se pořádně najíme a doplníme zásoby jak to jen půjde... a do cíle naší cesty už taky není daleko.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 3:03 pm

Alice

Moje štěstí, že jsme na Vás narazili je přímo nepopsatelné. Svůdně se na něj usměji. Určitě chápe na co narážím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 3:07 pm

Hal


Povytáhnu koutek v šibalském úsměvu. To věřím. Nicméně zpět k praktickým věcem. Bude to chtít taky doplnit a dovycvičit posádku. Vím že máte malou loď, ale i na tu je vás celkem málo.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 3:22 pm

Alice

Pardon, já se zapomněla, rozesměji se. Vím, nabírali jsme členy posádky kde se dalo, ale bohužel nás ještě stále není kompletní počet, Už mě bolí noha a tak si kecnu na vlhký písek.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 3:26 pm

Hal


Někoho seženeme. V koloniích je vždycky spousta duší, co raději vypadnou pryč. A určitě vám zajistím oddíl mariňáků.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 3:30 pm

Alice

Děkuji Ti, usměji se. Posadíš se ke mně?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 3:34 pm

Hal


To víš že ano. Posadím se k ní a koukám na lodě na kotvách. Je krásná... vždycky byla krásná... ale něco jí chybí. Nevim co, ale něco jí chybí.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 EmptyThu Apr 18, 2013 3:41 pm

Alice

To je. Nepřijde mi, že by jí něco chybělo. Je dokonalá. Nedokážu si představit, že bych byla kapitánka takovéto lodi. Klobouk dolů před Tebou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 5 z 28Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: