Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 5:19 pm

Hal


Dozpívám, pokleknu do zákopu a lopatu vezmu jako pušku. Dobře, tohle půjde. Tak končíme vy lemry, tohle stačí. Rozdělejte ohně a pro dnešek už po vás nic nechci... zatím. Takže rozchod vy opičáci! Posádka zajásá a rozuteče se, krom těch co měli přidělenou hlídku. Já si přisednu vedle Alice a po chvilce se natáhnu, koukajíce do nebe.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 5:31 pm

Alice

Chvíli jen ležím nehnutě vedle něj a užívám si jeho blízkosti. Pak se k němu beze slova přisunu blíž a svojí hlavu mu položím na holý, zpocený hrudník. Doufám, že mu to nevadí a čekám, jak se zachová.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 5:35 pm

Hal

Když si na mě položí hlavu, zatnou se mi všechny svaly leknutím. Po chvilce se ale uvolním a začínám si pomalu zvykat.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 5:41 pm

Alice

Cítím, jak se mu v hrudi napnou všechny svaly. Seberu odvahu a optám se. Nevadí Vám to, kapitáne? Oba moc dobře víme o čem mluvím, další slova jsou zbytečná.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 5:44 pm

Hal


Ne, jen že... je to už dlouho co jsem takhle ležel se ženou. Už moc dlouho...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 5:55 pm

Alice

Byl jste ženatý? zarazila jsem se. Ta žena, co jsem dnes viděla na lodi, patří k Vám? lekla jsem se, strhla svoji hlavu zase zpátky a posadila se. Visela jsem mu na rtech a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 5:58 pm

Hal


Byl jsem, ale už je to dávno. Ta dívka se na loď propašovala sama. Aboli jí našel v podpalubí, kde se schovávala. Je to jen černý pasažér. Celkem milé děvče...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 6:05 pm

Alice

Uklidnila jsem se a opět se na něj položila. Já nikdy muže neměla, rozpovídala jsem se. Ne tak, jak bych si představovala. Moje minulost je příliš černá na to, aby mne nějaký muž dokázal milovat. Asi nikdy se s tím nesmířím. Přitom jsem myslela na to, jaký by byl život s ním.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 6:08 pm

Hal


Zvednu hlavu a podívám se jí do očí. Chcete si o tom promluvit? Nebo raději ne?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 6:09 pm

Alice

Byl byste první s kým bych o tom kdy mluvila. A taky jediný, s kým bych si o tom promluvila ráda.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 6:18 pm

Hal


Jestli chcete, rád vás vyslechnu. Znovu položím hlavu a užívám si klidu... i když mi připadá divné že se to nehoupe.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 6:33 pm

Alice

Tenkrát, když jsem odešla od rodiny musela jsem se nějak uživit, to už jsem Vám říkala. Mohla jsem dělat švadlenu nebo nějakou z dalších obyčejných prací, které jsem uměla, ale žádná by mě neuživila tak, abych se domů vrátila s nějakým obnosem. Tudíž jsem byla nucena živit se nejstarším řemeslem. Zajisté si dokážete představit, jak mě, počestné dívce z venkova bylo. Po několika měsících téhle, snad stydím se říci práce se mi muži začali hnusit. Byli na mě zlí, protože věděli, že si se mnou mohou dělat co chtějí. Bylo to tak, já byla jen jejich loutka, která musela plnit, každé jejich zvrhlé nápady a plány. Od té doby jsem už žádnému muži nevěřila. Až na jednoho. Willa, mého dlouholetého přítele, který mi vždycky pomohl, když se mi něco nepodařilo. Ale od té doby, co jsem se přestala živit tímto ohyzdným řemeslem, jsem s žádným mužem nic neměla. Od té doby nikdy. Nestalo se mi, že bych byla zamilovaná. A myslela jsem si, že to tak vždy i zůstane.
Povzdychla jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 6:36 pm

Hal


Vyslechl jsem její příběh a abych byl upřímný, moc mě nepřekvapil. Spousty mladých dívek takhle skončí, protože doba není růžová pro ty co se špatně narodili. Zarazil jsem se až při poslední větě. A teď už si to nemyslíte? optám se opatrně.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 6:38 pm

Alice

Ne, kapitáne. Teď už si to nemyslím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 6:39 pm

Hal

Tak to je dobře. Kdo ví, co vás tady v Karibiku čeká. Třeba váš příběh bude mít šťastný konec...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 6:46 pm

Alice

Nemyslím si to proto, že jsem poznala Vás. Chápu, že Vás teď asi zaskočím, vím, že Vás znám hrozně krátce, ale to vy jste ten muž, který mi otevřel oči. Posadím se a políbím mu jizvu na břiše.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 6:53 pm

Hal


Jelikož políbila zrovna jizvu, tak jsem necítil vůbec nic. Ani dotek. To mě těší, že jsem vám tak dobře posloužil. Myslíte si že je to dobrý nápad?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 7:04 pm

Alice

Neodolala jsem a protože se předchozímu polibku nijak nebránil, udělala jsem to znovu. Tentokrát mezi chloupky na jeho hrudníku. Pak jsem se mu podívala zpříma do očí a odvětila: Ano... Nikdy jsem nepoznala muže jako jste Vy. A odpusťte mi tohle náhlé přiznání, prosím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 7:06 pm

Hal


Teď už jsem její polibek cítil a řekněme že jsem z něj byl lehce nesvůj. Není co odpouštět. Jsem rád že jste upřímná... nicméně trošku ukvapená, nezdá se vám? Chápu vaší náklonost ke mě, ale nejsem si zcela jist zda to myslíte vážně.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 7:11 pm

Alice

Promiňte. Nechtěla jsem, aby to vyznělo nějak neslušně. Úplně jsem ochladla, lehla si vedle něj a dávala si velký pozor, abych se ho nedotkla.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 7:14 pm

Hal


Rozhodně to neslušně nevyznělo. Jen jsem z toho lehce zmatený. Ještě před několika hodinami jsem pomáhal kapitánce obchodní lodi. Pak jsem najímal do svých služeb pirátku... a najednou mi tu tatáž žena vyznává lásku. Trošku moc dobrodružství na jeden den pro obyčejného námořníka...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 7:17 pm

Alice

Chápu Vás, mrzí mě to. Vzhlédla jsem na nebe a vzpomněla si na svůj domov. Po tváři mi stekla slza.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 7:20 pm

Hal


Podívám se na ní a pohladím jí po tváři, abych utřel tu slzu. Omlouvám se, nechtěl jsem vás rozesmutnět. Jen je to na mě celé takové rychlé. Čekal bych všechno možné, ale tohle ne.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 7:26 pm

Alice

Ne, za to nemůžete vy. To celý můj život. Každý den doufám, že ten další bude lepší. Pak jsem potkala Vás a stačil mi jediný pohled a byla jsem ztracená. Je mi jasné, že mi nemusíte věřit a že Vám to připadá zvláštní, ale je to pravda.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 EmptyWed Apr 17, 2013 7:27 pm

Hal


Zvláštní to vskutku je. Ale věřím vám, protože jsem si sám zažil něco podobného. Tenkrát jsem se seznámil se svou ženou... za velmi podobných okolností.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 2 z 28Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: