Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 7:34 pm

Alice

Povíte mi to prosím?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 7:54 pm

Hal


Bylo to při mé druhé plavbě do Etiopie. V té zemi se prakticky neustále vede válka křesťanů a muslimů. Když jsem přišel do hlavního stanu, stál tam mladý důstojník a já si začal připadat velice zvláštně. Až pak, když mě jednou navštívil na Arcturovi, zjistil jsem že je to vlastně žena. Jmenovala se Judith.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 7:58 pm

Alice

Dychtivě jsem hltala každé jeho slovo. Chtěla jsem vědět všechno. Jen jsem vedle něj ležela, tak abych se ho nedotýkala žádnou částí svého těla a tajně se modlila aby se mě při svém vyprávění dotkl on. Přímo jsem po tom prahla. Bradu jsem si podepřela rukou, podívala se mu do očí a odvětila : jak to dopadlo? povídejte, prosím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:01 pm

Hal


Nakonec se mnou odplula do Anglie, kde jsme spolu šťastně žili a vychovávali syna Williama. Bohužel, Bůh si k sobě volá nejdřív ty, které má rád... a tak mi je oba vzal. Poslední věta je bez emocí, ryzí konstatování člověka, který už vzal spousty životů a ví že smrt si nevybírá.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:05 pm

Alice

Omlouvám se, to jsem netušila. Nechtěla jsem Vám to takhle připomínat. Je mi ho líto. Vypadá tak odevzdaně. Tak ráda bych ho utěšila, ale obávám se, že by o to nestál.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:07 pm

Hal


To je v pořádku. Připomínám si to sám, abych pak nezapomněl co je můj hlavní úkol. Ochraňovat ty, co to sami nedokážou a svět si s nimi krutě zahrál.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:12 pm

Alice

Mrzí mě to. A chápu Vás. Posadím se a důkladně si ho prohlédnu. Je okouzlující. Smaragdové oči a vějířky vrásek okolo nich, drsné strniště na tvářích, hrubé upracované ruce. Ty ruce o kterých sním, ty které chci aby se mě dotkly.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:16 pm

Hal


Nemusí vás to mrzet, každý si zažil to svoje a kdyby měl cítit se všemi na světě, zbláznil by se. Jsem rád, že jsem vám mohl pomoct, aby se vám žilo líp. A věřím že bude, když vám můžu slíbit že do tří měsíců budou vaši rodiče v bezpečí a bude o ně dobře postaráno...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:21 pm

Alice

Po ničem jiném jsem nikdy netoužila. Jste velmi laskavý. Nevím, jak bych Vám mohla poděkovat. Kdybych pro Vás mohla cokoliv udělat, i kdyby to mělo být to, že Vás nechám na pokoji a už o mě nikdy ani neuslyšíte, tak Vám to splním. Cokoliv. Jsem Vaším velikým dlužníkem a věřte mi, že já dluhy splácím,
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:24 pm

Hal


To chce klid a nohy v suchu Holubičko. Nerad to připomínám, ale dostala jsi se doprostřed válečného pole. Jednou se může stát že budeme bojovat záda na zádech a konec všeho může být takhle blízko... ukážu na prstech sotva dva centimetry. Pak se na ní usměju a pohladím jí po tváři. A nebo taky ne...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:31 pm

Alice

Jeho poslední věta mě píchne u srdce. zní tak sladce. Silně zachytím jeho ruku a na tváři si jí přidržím tak, aby s ní nemohl ucuknout. Vzdychnu. Pak se se mnou zatočí celý svět a já ho obejmu. Pevně, nevymlouvavě, beze slov.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:33 pm

Hal

Najednou se na mě vrhne. No... no... zbytek protestu uvázne někde mezi hlasivkama a jazykem. Jen tiše čekám až... a jestli mě pustí.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:38 pm

Alice

Nechtěla jsem ho pustit. To že jsem ho objímala, byla jako útěcha za všechny ty desítky a stovky protrpěných dní. Nakonec jsem ale musela, měla jsem strach, že bude naštvaný. Zlobíte se, kapitáne? optala jsem se opatrně.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:42 pm

Hal


Ale kdepak. Jen si tak představuji všechny ty historky co budou kolovat v posádce. Ti chlapi mi šli už jednou všichni za svědky na svatbu... včetně Arctura. Představa že si to užijou podruhý mě opravdu naplňuje optimismem.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:46 pm

Alice

Já Vám nechci způsobit žádné problémy. Pevně doufám, že nás takhle nikdo neviděl, ani vaši muži, ani ta slečna co se propašovala k Vám na loď. Nevím, co by si o mě pomysleli.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:49 pm

Hal


No copak by si o vás asi tak mohli myslet? prohodím pobaveným hlasem a lehce jí pohladím po rameni. Třeba že mi nadbíháte...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:53 pm

Alice

A měli by naprostou pravdu. Stydím se za sebe. Když já jsem vedle Vás tak spokojená. pípnu a snažím se o bezstarostný tón. Moc se mi to nedaří.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:56 pm

Hal


Víte čeho si na vás nejvíc cením? Té vaší upřímnosti. Za celou dobu zakolísala jen jednou, a to celkem logicky. Opravdu to na vás oceňuji, protože takhle upřímná může být jen poctivá žena. A já bych vedle sebe jinou než poctivou ženu nechtěl.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 8:59 pm

Alice

Děkuji. To mě velmi těší. Už se ho nevydržím déle nedotýkat a proto se optám: Můžu? a prstem ukážu na jeho hrudník.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 9:01 pm

Hal


Pokrčím rameny a usměju se. A chceš? Ani mi nepřišlo divné že jí najednou tykám....
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 9:05 pm

Alice

V hrdle mi uvázl dech. Kapitán mi tyká. Snažila jsem se na sobě to překvapení nedat znát. Chci, odvětila jsem klidným hlasem a uvelebila se na jeho hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 9:10 pm

Hal


Když si na mě lehne, připadá mi jako kočka. Kotě co se schoulí do klubíčka a je rádo že má ke komu. Rád bych se tě na něco zeptal... přála sis někdy vlastní rodinu?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 9:17 pm

Alice

Jeho otázka mě zaskočí. Přála... řeknu nesměle. Čítala by milujícího, věrného manžela a dvě děti. Holčičku a chlapce. Jejich otec by je miloval, stejně tak jako mě. A byly bychom šťastní. Všichni čtyři. ta představa mě dojme. Takové štěstí bych ani nemohla mít, dodám.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 9:25 pm

Hal


A napadlo tě, že já jsem tu jen kvůli boji, krvi a smrti? A že z toho taky nemusim vyjít živý?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 EmptyWed Apr 17, 2013 9:31 pm

Alice

Jistě že mě to napadlo, kapitáne. Ale stejně jako se Vám i mě může stát něco tady, tak můžeme přijít o život i na pevnině při nějaké nehodě. Je to jen sázka. Jsou jen dvě možnosti. Přežít a být šťasten, protože pro co jiného by člověk žil, nebo zemřít. A popravdě. Po smrti nás už život na zemi trápit nebude, zasměji se, protože chci odlehčit atmosféru. Proč přemýšlet nad smrtí, když jsme živí?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 3 z 28Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: