Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyWed Apr 17, 2013 9:43 pm

Hal


Můj zlozvyk. Smrtka mi sedí na rameni a dělá mi stejně dobrou společnost jako Aboli a můj meč. Ale tak, třeba se jí jednou zbavím a bude klid. Otočím hlavu a pohlédnu do zátoky na dvě lodě, které tam kotví. Vypadají jako David a Goliáš, nesourodá dvojice... jako já s touhle dívkou. Nenapadlo vás tu bárku přestavět?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyWed Apr 17, 2013 9:50 pm

Alice

Popravdě jsem nad tím nikdy nepřemýšlela. Co se pirátství týká, brala jsem to jako dočasnou práci a nakonec jsem u toho zůstala. I přes to, že jsem nechtěla. Přestavba té lodi mě proto vlastně nikdy ani nenapadla. povzdychnu si. Posadím se, rozpustím si vlasy, které jsem měla až do teď pevně sepnuté nad ušima a když se na něj znovu pokládám, rozhodím mu je přes celý hrudník.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 8:34 am

Hal


Rozumím. Nicméně pro vaše další působení a pro úkoly které na vás budu klást bude ta přestavba asi nutná. Pokud se mi tedy nepovede sehnat lepší loď, což by nám usnadnilo práci...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 8:45 am

Alice

Pravděpodobně to bude nutné. Já osobně nejsem v takovýchto věcech moc zběhlá. Dokázala jsem přepadat a okrádat, navést loď a řídit jí, ale co se týká jejích oprav nebo úprav, co jsme na ní kdy dělali, tak za to byl vždy zodpovědný Will. To víte, jediný muž v posádce. Bylo ho tam třeba, zasměji se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 8:47 am

Hal


No, to je další věc ze které mám momentálně trošku obavy. Tvoje posádka je skoro samá ženská... aby mi to nerozložilo tu mojí.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 8:50 am

Alice

Myslíte stejně, jako se pokouším rozložit já Vás, kapitáne? zasměji se na celé kolo, protože jeho předchozí věta mě vážně pobavila.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 8:54 am

Hal


Ano, myslím tím úplně to samé... uchechtnu se a dloubnu jí do žeber. Pokud je zbytek tvé posádky stejně půvabný a stejně schopný v dobývání mužských srdcí, tak se obávám že tu budu mít už večer nějáké spory na nože.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:02 am

Alice

Ženy z mojí posádky jsou poměrně schopné, zaculím se na něj a mrknu. Svůdné a krásné, ale některé jdou do všeho o něco méně po hlavě, odvětím a povzdechnu si.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:04 am

Hal


Doufejme že nebudou zbrklé a udrží se na uzdě. Vážně bych tu nerad řešil nějáké spory o tvé dívky.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:06 am

Alice

Omlouvám se. Ne, nebudou jako já, posmutním.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:07 am

Hal


Navíc... kdyby byla každá jako ty, tak bych si vůbec nepřipadal dobře, že mám něco výjmečného... prohodím vesele a vezmu jí kolem ramen.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:11 am

Alice

Srdce mi uvízne v krku. Vy.... mě... máte? probudí se ve mě jiskřička naděje. Když mě vezme kolem ramen, přitulím se k němu ještě blíž. Je tady krásně, prohodím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:13 am

Hal


Je tu krásně... vyhnu se odpovědi na první otázkou, protože vlastně nevím co si mám myslet. Připomíná mi to Afriku. Je to tu dost podobné...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:17 am

Alice

Dál už nemluvím. Nechtěla jsem slyšet odpověď na to že je tu krásně. Chtěla jsem vědět, co si myslí o tom prvním. Políbím ho na tvář a pohladím po hrudi. Pak se zase vrátím na své místo, s hlavou položenou na něm.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:19 am

Hal


Ještě chvilku jen tak ležím a pak se opatrně zvednu. Na chvilku tě opustím ano?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:23 am

Alice

Musíte, kapitáne? Nebo Vám tu se mnou není dobře? Omlouvám se, jestli jsem udělala něco, co by se Vám nelíbilo nebo Vám vadilo.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:32 am

Hal


Ale kdepak. Budu za chvilku zpátky, jen půjdu překontrolovat hlídky a tábor. Pak se vrátím... vstanu a začnu se oblékat.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:34 am

Alice

Hypnotizuji ho pohledem zatímco se obléká. Dobrá, odvětím a dál ležím a koukám na moře.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:38 am

Hal


Obléknu si košili, upnu opasek s mečem a dýkou a přes ramena si jen tak volně přehodím kabát. Pak vyseknu lehkou poklonu a odejdu. Může mě vidět jak chvilku o něčem hovořím s doktorem a pak si odchytnu jednoho námořníka, kterého pro něco pošlu.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:52 am

Alice

Odvrátím hlavu od moře a věnuji pohled směrem ke kapitánovi. Pak se položím a užívám si slunce. Zaposlouchám se do hučení moře. Takhle na pevnině je to něco úplně jiného než na lodi.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:54 am

Hal


Po chvíli se vynořím z druhého konce tábora a v ruce nesu kus nějákého dřeva. Tak vstáváme kapitánko. Hodím jí dřevo k nohám a ona může poznat improvizovanou berli.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:56 am

Alice

Zajásám. To už můžu? Doktor to dovolil? Lepší zprávu jste mi snad ani nemohl sdělit!
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 9:58 am

Hal


Doktor pochopitelně prskal, ale má respekt k mému úsudku. A já říkám že ta rána nemůže být tak vážná. Takže vstávat a cvičit.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 10:05 am

Alice

Rozkaz kapitáne, zajásám a vrtkavě se začnu škrábat na nohy. V prvním okamžiku se mi noha podlomí a já žuchnu zpátky. Auuu... zasyčím a zopakuji svůj pokus.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 EmptyThu Apr 18, 2013 10:07 am

Hal


Když spadne, lehce se ušklíbnu a podruhé jí podepřu. Chce to opatrně a pomalu. Velmi opatrně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 4 z 28Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: