Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 5:51 pm

Hal


Vůbec nic má drahá. Zrak mi sjede na její tělo a v krku mi vyschne.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 5:55 pm

Alice

Pomalu si sundám boty, nerada bych si ušpinila svou novou sukni. Pak se k němu opět otočím zády a vysvléknu se z košile. Teď mám na sobě jen krátké spodní kalhoty a jemu se naskýtá pohled na má nahá záda a nohy.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 5:58 pm

Hal


Když můj zrak spočine na křivkách jejích zad, zalknu se. Je to jako dostat úder na solar. Jsi překrásná... má paní..
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:01 pm

Alice

Vyschne mi v krku. Jsem tak hloupá. měla jsem si ty šaty položit k sobě. Nedosáhnu na ně. Buď ho budu teď muset trapně požádat ať mi je podá, nebo se na něj budu muset otočit a on mě spatří téměř celou nahou. Přemítám co mám udělat. Vůbec ne, drahý. Děkuji Ti. Odvětím, abych získala čas a přemýšlela co mám udělat.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:03 pm

Hal


Jen tam tak stojím jako opařený a nemůžu se na ní vynadívat.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:05 pm

Alice


Prosím... mohl bys... ty šaty... vykoktám, ale stejně se na něj částečně otočím. Nevědomky a omylem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:07 pm

Hal


Můj pohled upoutá lehké zaoblení jejích prsou. Bože můj... šeptnu. Oh... jistě drahá. Udělám několik kroků, seberu šaty a podám jí je. Na(ne)štěstí pro nás se dostanu lehce do úhlu, takže jí vidím z profilu a to je pro mě jako úder kladivem.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:10 pm

Alice


Vidím jak je nesvůj a tak se rychle snažím zachránit situaci. Odpusť, nechtěla jsem, aby to vypadalo neslušně, otočila jsem se vážně jen tak mimoděk. Omlouvám se. Jenže během svého proslovu se přistihnu že k němu stojím téměř čelem. pak napřáhnu ruku v gestu které vybízí k podání těch šatů.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:14 pm

Hal


Pomalu natáhnu ruku s šaty a silou celé své vůle se jí zahledím do očí. To je v pořádku, jsi jen velmi přitažlivá, skoro až magicky. Překvapilo mě to. Je poznat že už jsem nabyl ztracenou rovnováhu a znova už se nezarazím.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:16 pm

Alice

Jeho lichocení mi dělá dobře. Je tak milý. přeberu si od něj šaty a položím je vedle sebe. Chtěla bych tě obejmout, můžu? Vím, že spěcháme, ale dovol mi to prosím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:24 pm

Hal


Jistěže... prohodím a pevně jí obejmu. Cítím její nahá prsa přes košili a rozhodně mě to nenechává klidným.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:27 pm

Alice

Držím se ho a otírám svou tvář o tu jeho. Je mi s tebou krásně, špitnu mu do ucha.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:29 pm

Hal


To mě s tebou taky má drahá. Doslova se chvěji touhou po ní, ale má čest mi to nedovolí..
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:32 pm

Alice

Přejedu mu rukou po zádech a skončím těsně nad hýžděmi. Pak se odtáhnu a navléknu si sukni.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:34 pm

Hal


Když mi přejede po zádech, svaly mi ztvrdnou jako lana v takeláži. Když se pak začne oblékat, mám náhlý pocit ztráty. Jako by mě někdo okradl o něco co mi patřilo.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:37 pm

Alice

Vidím jak posmutněl. Drahý? optám se, určitě ví, na co narážím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:41 pm

Hal


To je v pořádku. Ještě není ten správný čas... otočím se aby neviděla mojí smutnou tvář.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:44 pm

Alice

Správný čas? vůbec nevím, o čem mluví. Zlobíš se na mě? optám se opatrně.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:49 pm

Hal


Nezlobím drahá. Toužím po tobě tak, jako ještě nikdo ale bojím se že ještě není vhodný čas.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 6:58 pm

Alice

nemusíme na nic spěchat. Teď si užijeme večeři v příjemné společnosti, tak aby nikdo nic nepoznal. A pak záleží na Tobě, jestli mě u sebe budeš v noci chtít.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 7:00 pm

Hal


Dobrá... uvidíme. Tak půjdeme? Už na nás asi čekají.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 7:07 pm

Alice

Ehm... zarazím se a rozesměji... Kapitáne, jsem do půl těla. Rychle přes hlavu přetáhnu košili a naznačím mu, jestli by mi mohl zašněrovat korzet.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 7:13 pm

Hal


Myslím že moji chlapci by buď mlčky sledovali a záviděli, nebo by vám vystrojili nevídané ovace má drahá... ukloním se a pomohu jí s korzetem. Pak si jí znovu prohlédnu. Alice... jsi vážně nejkrásnější žena jakou jsem poznal.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 7:16 pm

Alice

udělám malé pukrle. děkuji Ti. Půjdeme?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 EmptySun May 26, 2013 7:18 pm

Hal


Kývnu na souhlas. Půjdeme... nabídnu jí rámě a vyvedu jí na schodiště, kde zamíříme o patro níž do důstojnické jídelny.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 16 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 16 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: