Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptyThu May 30, 2013 7:50 pm

Hal


Nechám se obejmout. Promiň, už o ní nebudu mluvit... chápu že je to pro tebe asi těžké...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptyThu May 30, 2013 7:54 pm

Alice

Ne, to nic. To nic. Jak vypadala?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptyThu May 30, 2013 7:56 pm

Hal


Byla ti docela podobná. Černé vlasy... ale bylo na ní vidět, že je to etiopanka. Arabské rysy a divoký temperament... až na to jednou doplatila.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptyThu May 30, 2013 7:57 pm

Alice

To mě moc mrzí... Omlouvám se. O tomhle se asi zase nechce mluvit tobě. Chápu že ti chybí.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptyThu May 30, 2013 7:59 pm

Hal


To je v pořádku. Nevadí mi mluvit o smrti, čeká jednou každého z nás. Říká se, že Bůh si k sobě zve nejdříve ty, které nejvíc miluje.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptyThu May 30, 2013 8:16 pm

Alice

Díky Bohu, že jsem toho už provedla tolik, že mě ani mít rád nemůže. I když. Teď si mě možná oblíbil. Kvůli tomu, jak skvělého jsem si vybrala muže. Zabořím nos do jeho vlasů a nadýchnu jeho omamnou vůni.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 2:58 pm

Hal


No když to bereš takhle... usměju se a obejmu jí pevněji. Začnu jí něžně hladit po zádech.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 3:01 pm

Alice

Políbím ho mezi vlasy a pak na krk. Líbí se mi s ním jen tak ležet. Jen si musím přiznat, že jsem vážně celkem unavená. Poslední dobou bylo vážně všechno náročné.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 3:03 pm

Hal


Trochu se natočím, aby se nám leželo pohodlněji a natáhnu se pro přikrývku. Přetáhnu jí přes nás a položím si hlavu na polštář.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 3:04 pm

Alice

Chceš spát? zeptám se opatrně.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 3:13 pm

Hal


Doufám že ti to nevadí, taky jsem po dnešku dost unavený...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 3:18 pm

Alice

Jistě že ne drahý. Stočím se do klubíčka a do pár minut až tvrdě odfukuji.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 3:19 pm

Hal


Lehnu si vedle ní a po chvilce taktéž usnu spánkem spravedlivých...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 3:29 pm

Will

přišla moje chvíle. V kapitánově kajutě ustal šramot a tiché tlumené hlasy. Určitě již spí. Opatrně a velmi potichu tam vstoupím. Už dávno jsem střízlivý. Vidím je, jak v rohu místnosti tiše spí. Ta děvka, pomyslím si. Je do půl těla nahá, ve vzájemném objetí s ním. Ta měla být moje, to mě měla poskytovat to všechno. To svoje nahé zpocené tělo měla tisknout na to moje. A ona ne... Rozhodla se jinak, jistě... Proč by ne, kapitán tak velké lodi s takovou posádkou a vybavením je výborná partie. Jdeme chlapi, špitnu na námořníky, které jsem podplatil na svoji stranu. Kdyby jen kapitán tušil, že jsou mezi nimi i jeho muži. stačilo pár lahví rumu a příslib zlatých a šlo to jako po másle. Opatrně a téměř bez zvuku se přemístíme k jejich vzájemnému loži.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 3:42 pm

Hal


Byl jsem bezstarostně ponořen do snění, když mě vyrušilo klapnutí podpatku mariňáckého střevíce. Otevřu oči abych se podíval ale jinak se ani nehnu. Kajutu osvětluje jen matné světlo měsíce skrze okno a v jeho záři rozeznám siluety čtyř mužů. Co tu k čertu chtějí? Pohled mi pomalu sjede na jílec Neptunova meče, který je pověšený na skobě hned vedle kavalce. Stačilo by natáhnout ruku a tasit, ale ještě ne... ještě jsou daleko.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 3:49 pm

Will

Všimnu si něčeho podezdřelého. Ano! vím... Měsíc, který září skrz okno osvětluje bělmo kapitánových očí. Ví o nás... Nehodlám se zastrašit, jde mi primárně o Alici. Chci jí a ona mojí bude. Mariňáci mají přesné instrukce a s touto variantou také počítali. Tedy s tím, že se Hal probudí. Rukama ukážu znamení, které značí- je vzhůru, TEĎ! A dva muži proti němu tasí své meče a dýku. Já s mezitím obratně přiblížím k Alici.


Alice

Zdá se mi krásný sen. Že jsem s ním. Spím úplně tvrdě, Ve spánku přes něj přehodím svou ruku a nohu, pevně a nevědomky ho sebou obemknu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 3:53 pm

Hal


Zrovna když protivníci tasili zbraně, přehodí přese mě Alice nohu a ruku. Vší silou jí zvednu a přehodím jí přes sebe ke zdi kavalce, aby mi nepřekážela a já jí mohl chránit svým tělem. V druhém okamžiku už se v mé ruce blyští modrá čepel a já se odkulím z kavalce dolu, kde dopadnu do kleku a připravený k obraně.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 4:06 pm

Will

Vy dva! Chci jí! Já mezitím vedu jeden sek směrem na kapitánův bok a v tom samém okamžiku vede můj "pomocník" sek na jeho rameno. Je teď vlastně naprosto zaneprázdněný bojem s námi dvěma. Dva další muži se přes něj snaží dostat k Alici.

Alice

Probudila jsem se okamžitě, jak mě odstrčil. Chtěla jsem doběhnout pro svou dýku, kterou jsem si z naprostého nerozumu nechala u oblečení na druhé straně kajuty. Šavli, kterou jsem dostala od něj jsem měla nechanou ve své nové kajutě. Naprosto začátečnické chyby.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 4:21 pm

Hal

Neváhám ani chvilku a udělám kotoul do strany, který mě dostane mimo dosah jejich čepelí. Postavím se a zpětným sekem tnu prvnímu muži (Will) po zákolenních šlachách.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 4:26 pm

Dva mariňáci byli ze správné strany, protože když Hal udělal kotoul do strany, tak odkryl přístup ke kavalci. Vmžiku byli tito dva muži u Alice a snažili se jí svázat.

Will


Stihnu uskočit dopředu, tak že mě jeho čepel jen škrábne. Rychle se vzpamatuji a společně s druhým mužem vedeme seky na oba jeho boky. Můžeme se jen modlit abychom byli úspěšní.

Alice


Snažím se vehementně bránit, kopu, koušu, ale na kavalci není moc místa k boji. Jednomu muži se povede mi svázat ruce.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 4:31 pm

Hal


Jejich synchronizované seky byly až dojemné. Jako zrcadla. Namísto ústupu udělám krok vpřed, čímž se dostanu mimo osu jejich čepelí a můžu chytit leda úder rukou. Zároveň s krokem udeřím Willa do obličeje košem meče a druhého muže svou pěstí. Do rány se pořádně vložím, pěkně celou vahou, aby je to rozhodilo.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 4:37 pm

Dva muži mezitím svázali Alici téměř dokonale, ani její urputné bránění jí nepomohlo. Dostali jí až na hranu kavalce a teď pouze čekali, až Will s dalším mariňákem odmanévrují kapitána, co nejdál od lože.

Will

Rána košem sice velmi bolela a mám pravděpodobně zlomený nos, ale bolest se dá vydržet. stále jen přemýšlím nad svým primárním cílem. Získat tu holku. Můj pomocník, nachvíli zaváhal, bolest ho ochromila, ale věřím, že je jeho výcvik natolik dobrý, aby ji překonal. Já mezitím manévruji svými výpady kapitána do kouta, abych uvolnil cestu mužům s Alicí. Pochvíli se k němu přidá i zraněný mariňák.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 4:40 pm

Hal


Jestli se něco nenechám, tak vmanévrovat do kouta. Postavím se jen tak, abych měl Willa a toho mariňáka v zákrytu a nemohli na mě oba. Pak vnutím Willovi prodloužený střet, mojí oblíbenou taktiku, kdy jsou čepele v neustálém kontaktu a kdo se první odpoutá nebo mu ochabne ruka, skončí s mečem v hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 4:47 pm

Will

Oba bojujeme vážně statečně a je vidět, že se ani jeden nehodláme vzdát. Teď se biji podle jeho pravidel.


Dva muži mezitím popadnou Alici a míří s ní ke dveřím. Mariňák brání Halovi, aby se jakkoli pokusil o její záchranu svou šavlí i svým tělem. Tváří se, jako by mu to bylo jedno.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 EmptySat Jun 01, 2013 5:05 pm

Hal


Zatímco si hraju s tím štěnětem, oslovím mariňáky a zkusím apelovat na jejich morálku. Tak co pánové? Vyplatí se vám tenhle večerní špás? Hluk souboje už určitě slyšel Ned a Aboli, co mají službu u kormidla a jste pořád na lodi. Živý se odtud nedostanete tak jako tak. Po celou dobu své promluvy nespouštím oči z Willa a udržuji si plné soustředění. Tím že přijal můj prodloužený střet, ocitl se v nevýhodě, jelikož mám na své straně spousty zkušeností a jsem v nejlepších letech.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 22 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 22 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: