Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 5:12 pm

Oba mariňáci mezitím vynesli Alici ven. Ani jeden z nich na Hala nepromluvil. Will se dál činil v boji a nehodlal se jen tak vzdát.

Alice

Hale! vykřikla jsem co nejvíc na hlas to šlo. doufala jsem, že to pomůže. Že to neuslyší jen on, ale i jeho muži. Můj výkřik zněl tak zoufale, že to rozhodně musel někdo zaslechnout.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 5:39 pm

Hal


Dál jsem držel Willa v prodlouženém střetu a začal jsem postupně zvyšovat rychlost pohybů, abych mu rychleji unavil ruku.


Ned Tyler


Z kajuty pod sebou jsem slyšel nejdříve několik úderů a pak nezaměnitelný cinkot čepelí. Kapitán! vytasím šavli a vyrazím dolu. Před kajutu dorazím zrovna v momentě, kdy dva mariňáci vynáší ven kapitánku Bildge. Co to děláte?! Pusťte jí! V druhé ruce se mi objeví pistole a první mariňák jí kouká přímo do hlavně.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 5:47 pm

Oba muži se zaleknou, ale nemají na to Alici pustit. Will věděl, jak je motivovat a také věděl, jaké má vyrat tresty pokud se vzdají. stojí nehnutě, ale nadále Alici drží.

Alice

Pane Tylere! prosím... je to jediné co dokážu říci.

Will


Ruka už mě vážně bolela, na takové souboje jsem nebyl zvyklý. Musel jsem uznat, že kapitán je výborný šermíř. Stále jsem v sobě měl ale spoustu síly.

Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 5:52 pm

Hal


Slyšel jsem za sebou výkřik a na tváři se mi objevil úsměv. Cítím jak mu pomalu umdlévá paže a tak přidám ještě trošku tlaku. Teď už víš, že jsi prohrál. Můžu si tu s tebou teď hrát třeba donekonečna ale to ty nevydržíš... pak třeskl výstřel.

Ned Tyler


Rychle jsem mariňákovi přemířil na trapéz a zmáčkl spoušť. Z bezprostřední blízkosti jsem nemohl minout a takové zranění mu nedovolovalo dál Alici nést. Prudce do něj kopnu s cílem skopnout ho dolu o patro níž, kde spí důstojníci.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 5:59 pm

Will

Spatřil jsem Neda Tylera a věděl jsem, že je zle. Oni si tu kurvu tak brání! Nechápu co jim na ní tak záleží. Ne, já neprohrál. To ty! Máš tu děvku a to je ta největší prohra!

Alice

Se žuchnutím dopadnu na zem. Díky Bohu, že se tady objevil. Teď už to bude v pořádku.

Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 6:17 pm

Hal


Je rozčilený a já toho mínil využít. Při posledním pohybu prudce cuknu směrem dolu a pokusím se mu přeseknout šlachy na zápěstí.


Ned Tyler


Namířím šavli na druhého mariňáka. Tak co myslíš? Nebudeme radši hezky způsobný?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 6:22 pm

Druhý mariňák skloní hlavu. Ano, pane Tylere. Už teď ví, že je bitva prohraná a Will už mu nemůže ublížit.


Will


K mému neštěstí se mu to podařilo. Jsem už vážně vyčerpaný a nemohu. zápěstí si chytím v šílené bolesti s klesnu k zemi.


Alice
stále ležím svázaná na zemi a modlím se, ať už to všechno skončí.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 6:25 pm

Hal


Když pustí zbraň, nakopnu ho patou na solar, až se proletí přes kajutu. Pak se otočím na mariňáka. Chceš to taky zkusit?

Venku před kajutou se mezitím shromáždilo několik důstojníků a Major Howard je velmi rozzuřený. Oba mariňáky nechal vyvést ven a spoutat.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 6:31 pm

Mariňákovi najednou dojde, jakou dělá chybu. Ne, pane. Omlouvám se Vám, ale předpokládám, že to asi stačit nebude. byla to chyba. Pak se otočí na Alici. Jste v pořádku, madam?

Alice

Odpovím mu naprosto odměřeně, stále ještě svázaná. Bylo by mi líp na kavalci vedle kapitána. Připadám si strašně. do půl těla nahá a spoutaná. A kolem mě spousta mužů. Až teprve teď jsem si to uvědomila.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 6:39 pm

Hal


Hodný. Teď jdi a vysvětli to Howardovi. Projdu kolem něj a přišlápnu Willa k zemi. Stálo ti to za to? Vlastním opaskem mu svážu ruce a postavím ho na nohy.


Ned Tyler


Sundám si kabát a pomohu kapitánce z pout. Pak jí do kabátu zabalím a odvedu jí na palubu.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 6:48 pm

Will

Mlčím. Vlastně mi to je všechno jedno. Jsem si téměř jistý, že mě nezabije a proto mu jen pohrdavě koukám do očí.

Alice

Klepu se po celém těle strachy. Děkuji Vám pane. Mám slzy na krajíčku a strašný strach. Ten co ve mě zůstal, po tom všem co se teď odehrálo. Vypadám jako drsná kapitánka dříve pirátské lodi, ale co se týká mojí nahoty před spoustou mužů, jsem ztracená. Bojím se jich. Byla jsem nahá a svázaná. při té vzpomínce se otřesu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 6:54 pm

Hal


Vyvedu tu špínu ven a nechám ho přivázat ke stěžni. Ned Tyler ho prošacuje a zabaví mu ještě dýku. Já mezitím přejdu k Alici a vezmu jí kolem ramen. Pojď dolů drahá, oblékneme se a pak dořešíme tuhle patálii.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 6:56 pm

Alice

Mlčky se k němu přikloním. Klepu se po celém těle, tak že to i on musí cítit. Bez štkaní mi mlčky stékají po tvářích slzy. Doufám, že si toho nevšimne. Nechci vypadat slabě. Jen pomyšlení na to, co se tady stalo mi dělá hrozně zle.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 7:02 pm

Hal


No tak, vzpamatuj se. Pojď, jdeme... vezmu jí a dovedu jí zpět do kajuty, kde rozsvítím světlo a začnu se oblékat.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 7:09 pm

Alice

Neřeknu nic. Sednu si na kavalec a spustím nohy dolů. Stále ještě v kabátě Neda Tylera. jsem strašně unavená, vyčerpaná se strachem v očích.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 7:14 pm

Hal


Obleču se a přijdu si vedle ní sednout. Chceš se ještě vyspat lásko?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 7:18 pm

Alice

Jsem hrozně unavená, to uznávám a taky po tomhle všem... Otřesu se hrůzou. ale teď to asi budeme muset vyřešit, že?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 7:27 pm

Hal


Řešení počká do rána, teď se v klidu vyspi lásko...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 7:30 pm

Alice


Budeš tu se mnou? prosím tě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 7:36 pm

Hal


To víš že ano lásko. Uložím jí do postele a přikryju jí dekou.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 7:39 pm

Alice

Stáhnu ze sebe kabát pana Tylera. Musíme mu ho vrátit, špitnu. Pak ho obejmu a celá roztřesená se k němu přitulím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 7:45 pm

Hal


Neboj, o to se postaráme, teď už spinkej... uložím jí do postele a políbím jí.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySat Jun 01, 2013 7:49 pm

Alice

Ale zůstaň tady. Mám hrozný strach. Prosím. Pak se stulím k němu a za minutu už nevím o světě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySun Jun 02, 2013 4:41 pm

Hal


To víš že tu zůstanu... uchlácholím jí.


Uběhlo několik hodin a do kajuty dopadly první paprsky slunce. Když se Alice probudí, uvidí svého milovaného kapitána, jak sedí v křesle s mečem na klíně a pozoruje jí. Dobré ráno drahá... jsou první slova, která Alici vítají do nového dne.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 EmptySun Jun 02, 2013 4:44 pm

Alice

Tak moc se mi ulevilo, když ho spatřím vedle sebe. Jsem příjemně odpočatá, ale události uplynulé noci mě v myšlenkách provázejí dál. Protáhnu se a on spatří moje nahé tělo. Dobré ráno, miláčku...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 23 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 23 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: