Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 4:56 pm

Alice

Udělám ještě krok blíže k jeho tělu. Rudá až za ušima a s nadějí v duši.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 5:17 pm

Hal


Povytáhnu obočí v němé otázce.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 6:07 pm

Alice

Nevím co mám říci. Přivedl jste mě do rozpaků, ale příjemně. Tohle mi ještě nikdy nikdo neřekl.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 6:09 pm

Hal


Vyschne mi v krku. Jsem rád, že jsem vás potěšil. Opravdu. Víte... jsem vlastně rád že tu jste. Dodáváte téhle výpravě trošku světla a veselí.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 6:12 pm

Alice

Zalknu se. Vážně? Vy jste rád, že tu jsem? nemůžu uvěřit tomu co právě řekl.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 6:14 pm

Hal


Ano, jsem rád že tu jste. Moc rád... odpovím jí a pohledem jí přejedu od hlavy až k patě a zpět.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 6:19 pm

Alice

Moje oči sjedou k jeho boku... Kapitáne! Vy krvácíte?! pravděpodobně se mu otevřela ta rána.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 6:21 pm

Hal


Podívám se na svůj bok. No... to mám radost. Ani jsem to necítil, abych pravdu řekl.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 6:26 pm

Alice

Beze slova mu sundám kabát a zakrvácenou košili. Bude to dobré, kapitáne. Snažím se uklidňovat jeho i sebe. Vyhrnu si sukni a utrhnu kus svojí spodničky, tak abych mu zastavil krvácení. Držím mu látku na ráně a pevně na ni tlačím. Klečím před ním .
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 6:29 pm

Hal


Se stoickým klidem se podívám na ránu a kapitánčino počínání. Jistě že to bude v pořádku, je to jen škrábnutí, neumírám. Rozhodně to nestojí za ničení vaší garderoby madam.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 6:33 pm

Alice

Udivuje mě s jakým stoickým klidem to řeší. Jistěže mi to stojí za zničení šatů. Jde o Vás. Tedy o Tebe. Ani nevím jak mu mám říkat. Panikařím. Stále před ním klečím, hlavu opřenou o jeho břicho, ruka mu tlačí na ránu .

Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 6:38 pm

Hal


Vždyť se nic neděje. Nevykrvácím, nic mi není. Hlavně klid. Snažím se jí utěšit.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 6:57 pm

Alice

Klečím před ním, stále opřená hlavou o jeho břicho. Pak si znovu vyhrnu sukni a utrhnu z ní další, tentokrát dlouhý pruh, kterým mu bok převážu. Krvácení se už zastavilo. Oddychnu si. Klečím čelem k němu posazená na patách a moje oči k němu vzhlíží.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 7:44 pm

Hal


Podívám se jí do očí. Pak jí vezmu za ruku a přinutím vstát. Neměla byste přede mnou klečet paní, není to důstojné... teď jste kapitánka, myslete na svou hrdost
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 7:47 pm

Alice

Musela jsem Vám pomoci. Večer se na to ještě podívám. Na naší lodi jsme nikdy neměli lékaře, vše jsem dělala sama. Vždycky. Stojím před ním v té otrhané sukni a dochází mi, že nemám jiné šaty. Nevadí mi to. Potřeboval pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 7:49 pm

Hal


Zvládla jste to skvěle má paní. Opravdu.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 7:50 pm

Alice

Zarazím se. Má paní? zopakuji, vlastně téměř vyhláskuji.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 7:53 pm

Hal


Na chvíli se zarazím. Omluvte mě prosím, přeci jen jsem šlechtic... to dělá ten protokol. Je velmi těžké mluvit se ženou a vy jste se stala ženou značného společenského postavení. Snažím se všemožně zamluvit fakt, že k ní začínám chovat větší náklonnost.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 7:57 pm

Alice

Ne, ne... omluvte mě... Nechtěla jsem ay to vypadalo, že mi to vadí. Líbí se mi to, začervenám se. Stojím naproti muži, šlechtici v naprosto otrhaných šatech. Vzpamatuj se ženská a podívej se na sebe. Tebe by nechtěl ani ten nejpodřadnější námořník.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 8:02 pm

Hal


Pokud se vám to líbí, jsem tomu jedině rád. Podívám se na ní a lehce se usměju. Otevřu truhlu po bývalém kapitánovi a vytáhnu tuniku a kalhoty. Co myslíte? Nebude to lepší?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 8:07 pm

Alice

Nebudu se Vám v tom líbit, sklopím oči a hlavu dolů. Posmutním. Pak se zamyslím. I když, pravděpodobně pořád lepší než tyhle šaty.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 8:10 pm

Hal


Šaty nedělají člověka. O tom to není. Když už jsme tak u toho, anglický vtip. Víte co vám ve Francii stačí k tomu být šlechticem? V očích mi tančí pobavené jiskřičky a radost že jsem odklonil téma od jejího vzhledu... hlavně protože z ní nemůžu spustit oči.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 8:13 pm

Alice

Nemám ponětí. Teď má v očích čertíky a vypadá jako malý kluk. Poslouchám, zasměji se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 8:14 pm

Hal


Stačí k tomu pár metrů hedvábí... odpověď je pronesená naprosto vážně, protože ať si kdo chce co chce říká, je to tak.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 EmptyMon May 20, 2013 8:18 pm

Alice

Nesměji se. Zhluboka se mu zadívám do očí a pronesu to co jsem chtěla říci už dlouho. Jste krásný, chytrý a vtipný, pane. Co by si žena mohla více přát? opět se začervenám a sklopím dolů oči.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 13 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 13 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: