Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyMon May 20, 2013 8:22 pm

Hal


Myslím že žena by si mě přála doma u krbu, se šálkem čaje a knihou.... usměju se. A co byste si přála vy pá paní?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyMon May 20, 2013 8:25 pm

Alice

Zpříma a rozhodně se mu podívám do očí. Vás, pane. Stojím tam. Hledím na něj a moje oči se vpíjejí do těch jeho. Čekám jako malá holčička na to, co se stane. Doufám, věřím...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyMon May 20, 2013 8:27 pm

Hal


Chvilku mlčím a jen se na ní vážně dívám. Dobrá tedy má paní... řeknu lodnímu kuchaři, že k večeři bude to co si přejete. Pak mi lehce povyjede koutek v úsměv. A teď trošku vážně...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyMon May 20, 2013 8:29 pm

Alice

Jeho žert mě zarazí. Otočím se k odchodu a přes rameno smutně povzdechnu: Ale já to myslela vážně. Promiňte.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyMon May 20, 2013 8:31 pm

Hal


Položím jí ruku na rameno a otočím jí. Dívám se jí zpříma do očí. Opravdu?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyMon May 20, 2013 8:33 pm

Alice

Naprosto vážně. Můj obličej ukazuje snad jen jedinou emoci. Prohru. Vím, že ho nikdy nebudu mít.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyMon May 20, 2013 8:35 pm

Hal


Opět se mi na tváři objeví lehký úsměv. Zvednu její pravou ruku ke rtům a políbím jí. Tak s tím něco uděláme...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyMon May 20, 2013 8:42 pm

Alice

Srdce se mi zastaví. Jediné, co zvládnu je stát jako přikovaná, i když se o mě pokoušejí mdloby. Dá se s tím něco dělat? vypadne ze mě nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 7:17 pm

Hal


Jistě že dá. Schválně co myslíte že by se asi tak dalo dělat v takové situaci? Opřu se o stěnu a stále jí sleduji.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 7:21 pm

Alice

Srdci neporučíte, kapitáne. To je jediné co ze mě vypadne. Hledím na něj s úctou a nadějí.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 7:23 pm

Hal


Ale ale... já ještě skoro nic neřekl a vy už to vidíte takhle černě? optám se jí s veselým výrazem a udělám krok k ní. Pak jí pohladím po vlasech. Může si jen domýšlet co se mi honí hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 7:27 pm

Alice

Otřu svou tvář o jeho dlaň. Pak přistoupím ještě o krok k němu a položím mu svou hlavu na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 7:28 pm

Hal


Pevně jí obejmu. Děkuji Bohu za tu bouři, která mi tě přivedla do cesty... Alice...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 7:35 pm

Alice

Stojím tam, sevřená v jeho objetí snad několik minut. Cítím se v bezpečí, je mi dobře tak jako nikdy. Dává mi pocit jistoty, lásku, kterou jsem nikdy neměla. Tedy, já mám pocit že je to láska. Nevím, co si o tom myslí on.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 7:44 pm

Hal


Po několika minutách se odtáhnu. Za normálních okolností bych se vás asi odvážil políbit... jen nevím jestli to chcete... s ohledem na vaší minulost. Pochopil bych kdybyste se takových kontaktů s mužem stranila.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 7:51 pm

Alice

Tak moc toužím po tom Vás políbit. Vím, že nejste jako oni. Jako tamti muži. Ti co si se mnou dělali, co se jim zrovna zachtělo, jen pro své potěšení. Znovu ho obejmu a špitnu mu do ucha... Hale... prosím...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 7:53 pm

Hal


Nadechnu se a pak jí políbím Mám pocit že se popálím o její žhavé rty. Jde jen o letmý, něžný polibek, do kterého však vložím celý svůj nový cit k ní.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 7:58 pm

Alice

Děkuji... Děkuji Ti... stojím proti němu jako opařená a strašně šťastná.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 8:00 pm

Hal


Nemáš za co. Ničehož nic jsem neučinil. Jen jsem dal průchod svým citům.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 8:07 pm

Alice

Udělal jsi toho víc než dost. Ale co teď? Co bude teď? Nechci na něj naléhat, ale zajímalo by mne, co se bude dít dál. Jestli to vůbec bral vážně, jestli má smysl v tom pokračovat. Co bude s NÁMI. Neměla bych takhle přemýšlet, není žádné my... nebo ano? Nevím... jsem zmatená a šťastná. Zamotal mi hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 8:12 pm

Hal


Bereme si jen takové úkoly na které stačíme. Je třeba se odtud dostat a až budeme v přístavu, můžeme plánovat naší budoucnost do nekonečna má drahá.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 8:15 pm

Alice

Myslíš to vážně? optám se s nadějí.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 8:17 pm

Hal


Byl bych krutý, kdybych tu s tebou celou dobu žertoval. Krutý k nám oběma... takže ano, myslím to vážně.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 8:22 pm

Alice

Znovu ho obejmu a pevně k sobě přitisknu. Stojíme tam jen tak. V mojí kajutě, sami sobě v náručí.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 EmptyTue May 21, 2013 8:44 pm

Hal


Obejmu jí a držím jí tak. Chceš stát po mém boku?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 14 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 14 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: