Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyWed May 29, 2013 8:57 pm

Alice

Podívám se do truhly a na jejím dně opravdu najdu čisté plátno. Vezmu ho a obvážu mu ho kolem rány. Pak k němu z kleku pozvednu oči. Vypadá to už mnohem lépe, podotknu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyWed May 29, 2013 8:58 pm

Hal


To mě těší. Jsem vlastně rád, že se o mě staráš. Doktor by se se mnou nemazlil.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyWed May 29, 2013 9:05 pm

Alice

Pousměji se. Vypalovat ti to nebudu, zasměji se. Budeš mít jen malou jizvu. Ale musíš si to ode mě vzorně nechávat ošetřovat. Dvakrát denně. BUdeě mě vídat i kdybys nechtěl, zachechtám se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 5:42 pm

Hal


Jizva nevadí a že tě uvidím, jedině dobře... prohodím vesele a natáhnu se na kavalci. Byl to dneska ale den, jen co je pravda...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 5:46 pm

Alice

Vstanu z kleku a postavím se vedle něj. Sklopím oči a sepnu ruce, tak jako to dělám vždycky když se stydím. Ještě jednou se omlouvám za Willa. není to špatný muž, ale když přebere.... viděl si sám. Ta noc tenkrát... byl to dost podobný případ. Mrzí mě, že jsem tu večeři takhle zkazila. Už kvůli tvým mužům.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 6:08 pm

Hal


Upřímně jsem se víc obával toho, že bude ještě pokračovat. Nemohl bych jinak než žádat jeho krev...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 6:20 pm

Alice

To kvůli mě? Ty by si bojoval kvůli mě? podivím se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 6:25 pm

Hal


Bojoval jsem už v životě kvůli spoustě věcí. Svobodě, své zemi, penězům... a nikdy bych neváhal bojovat pro svou lásku.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 6:30 pm

Alice

Můžu se k tobě natáhnout? začínám si připadat trapně, jak tam stojím téměř nahá. Chci cítit jeho tělo na tom svém.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 6:35 pm

Hal


Jistěže, jen poď. Uvolním jí místo a pustím jí vedle sebe. Pak jí obejmu kolem ramen. Spokojená?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 6:39 pm

Alice

S tebou? Jsem strašně spokojená. A teď tady vedle tebe je mi nádherně, až do breku. Stulím se k jeho teplé hrudi a políbím ho mezi chloupky.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 6:58 pm

Hal


Neplakej, nesluší ti to. Daleko víc ti sluší úsměv drahá...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 6:59 pm

Alice

Otřu si slzy a podívám se do jeho smaragdových očí. Miluji Tě, řeknu s naprostou vážností.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:03 pm

Hal


I já tě miluju drahá. Tak moc, že mě to až překvapuje.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:06 pm

Alice

To myslíš vážně? Za takovou chvilku co mě znáš? Za to co všechno ses o mě dozvěděl? Nejprve kapitánka obchodní lodi, vzápětí pirátka, pak si zjistil, že jsem bývalá konkubína... pak to s Willem. Vážně se ti divím muži můj, usměji se a políbím ho.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:08 pm

Hal


Já sobě taky... ale zase si říkám, že když jsi mi ze začátku lhala, tak teď už mi musíš říkat pravdu, protože takovou fantazii na lži nemá nikdo na světě... uchechtnu se a přivinu jí k sobě pevněji.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:18 pm

Alice

Nelhala bych ti, kdybych měla jistotu, že mě nepodřízneš jako pirátku hned na lodi, zachechtám se. A také se k němu přitulím blíž.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:22 pm

Hal


To by se nestalo. Každý pirát, který se dobrovolně vzdá, má právo na spravedlivý proces. Vím že naše úřady prostě a jednoduše věší, ale toho já se účastnit nehodlám.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:25 pm

Alice

Netušila jsem to. Stejně tak jako jsem netušila že se do tebe hned během první hodiny strávené na ošetřovně bláznivě zamiluji.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:28 pm

Hal


To by mě taky ani nenapadlo. Ale jsem za to moc rád. Připomíná mi to Judith... velela mi ve válce proti Arabům. Představila se mi jako Generál Nazet a až později mi došlo že je vlastně žena.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:32 pm

Alice

Neměla jsem chuť si vyprávět o jeho jiné a předchozí ženě, ale vzhledem k tomu, že jsem o něm chtěla vědět všechno, abych ho lépe poznala jsem ho ještě pobídla. Povídej mi jak to bylo... prosím...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:43 pm

Hal


Tenkrát se tam seběhla taková malá polízanice. Nepříteli se podařilo unést syna etiopského císaře a jeden svatý relikviář. Judith mě zavolala, nalodila se a chtěla po mě, abych stíhal loď, na které císařova syna odváželi. Dostihli jsme je a střetli se s nimi v úžině Bab el Mandeb. Cestou zpět z bitvy mi v kajutě chtěla poděkovat a neudržela svou roli.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:45 pm

Alice

Teď už napjatě poslouchám. Jak neudržela?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:47 pm

Hal


Rozplakala se... a když pláče žena, je to poznat.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 EmptyThu May 30, 2013 7:49 pm

Alice

Taky mi je do breku. Jen to nechci přiznat. Proto se k němu přitulím ještě víc a obejmu ho za zády nohama. Tím ho k sobě úplně přitisknu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 21 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 21 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: