Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 4:56 pm

Hal


Doufám že jsi spala dobře, protože nás teď čeká perný den...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 4:59 pm

Alice

Už teď se upřímně bojím co se bude dít. chtěla bych se natáhnou pro něco do čeho bych se oblékla, ale zjistím, že je to až na druhé straně místnosti. Proto vstanu z postele, přejdu k němu a posadím se mu na klín místo šavle, kterou jsem položila na stůl. On je oblečený a já téměř nahá, ale vlastně mi to teď ani nevadí. Pořád mám potřebu se ti za ten včerejšek omluvit. Vím, že za to všechno můžu jen já. Žena na palubě přidělává starosti.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:02 pm

Hal


Nechám jí ať dělá co chce. Ale kdepak, chlapec měl holt smůlu no. Neměl se opíjet a už vůbec nás neměl přepadat v noci. Kdyby mě vyzval k čestnému boji, přijal bych za podmínek první krve... takhle ale bude trest mnohem vyšší. Zavinil si to sám.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:04 pm

Alice

Co mu uděláš? A těm třem mariňákům. Tvým mužům.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:06 pm

Hal


S mariňáky se musí vypořádat Howard, nemám právo mu do toho mluvit. Co se jeho týče, ještě uvidím. Záleží jestli teď zkrotne nebo ne. Poprosil jsem doktora, aby mu ošetřil ruku, ale ať na něj zbytečně neplýtvá. Nemělo by cenu ošetřovat potenciální mrtvolu.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:08 pm

Alice

A se mnou? Co uděláš se mnou? optám se se strachem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:10 pm

Hal


Co bych dělal s tebou? Ty jsi nás v noci nepřepadla a nesnažila ses mi prohnat šavli do jater...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:12 pm

Alice
¨
Ne, ale můžu za to všechno. Bála jsem se že tě zabijí. Byli čtyři. Zasloužila bych si trest.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:20 pm

Hal


Pokud opravdu toužíš po trestu, tak tě potrestám... řeknu vážně a změřím si jí pohledem. Budeš odsouzena k doživotí v mé společnosti a jako znak trestu budeš neustále nosit zlatý kroužek na prsteníčku.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:24 pm

Alice

To myslíš vážně? usměji se, protože mě jeho odpověď velmi potěšila. Pak ho políbím. Měla bych se asi obléci, viď? zasměji se. Už mám daleko lepší náladu, přes noc se zapomíná rychle.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:25 pm

Hal


Políbím jí také a pohladím jí mezi prsa. Za sebe bych ti musel odporovat... ale myslím že to bude nutné. K mému velkému zármutku drahá..
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:29 pm

Alice

Dobře. Můžu si vzít znovu ty šaty po Judith? je mi to hloupé, ale asi mi nic jiného nezbývá. Až doplujeme někam do přístavu, tak se tam pokusím něco sehnat.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:31 pm

Hal


Jistě že ano drahá, teď patří tobě. Až budeme v přístavu, dáme ti ušít něco co bude vhodnější pro loď.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:41 pm

Alice

děkuji ti, podotknu s povděkem. Přejdu do rohu kajuty, kde jsem je večer zanechala a první co udělám je, že si k podvazku připnu dýku a natáhnu si ho. Pak si vezmu sukni a košili. Přejdu k Halovi. Pomůžeš mi opět s korzetem prosím? Pořádně ho utáhni, bude to třeba.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:43 pm

Hal


Stoupnu si a přikývnu. Pořádně jí dotáhnu korzet a zavážu ho. Kdepak máš šavli a kabát?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:47 pm

Alice

Nechala jsem je ve své nové kajutě. Byla to hloupost, ještě teď si to vyčítám. Chtěla jsem je tam mít v bezpečí. Je to od tebe.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:52 pm

Hal


Nedal jsem ti je abys je měla na okrasu. Meč je to jediné co ti mohu dát abych tě ochránil. V boji se o tebe nebudu moct starat, to musím velet mužům... odpusť.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 5:56 pm

Alice

Já vím. Nemůžeš mě hlídat jako neposlušné kotě. Od teď je budu nosit už stále při sobě. Slibuji.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 6:07 pm

Hal


Výborně. Pošli někoho, ať ti je přinese a pak se dáme do té roboty...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 6:15 pm

Alice

Hned se vrátím. Vyběhla jsem na palubu, kde jsem v tu chvíli našla jen Katarinu, kterou jsem požádala o přinesení mé šavle a kabátu. byla zpátky do několika minut a já zachvíli zase u Hala v kajutě. Tentokrát v celé své kráse. s šavlí na boku a v kabátě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 6:31 pm

Hal


Když se mi ukáže v plné zbroji, vstanu a zasalutuji. Výborně kapitánko... tak jdeme do práce. Vykročím na palubu. Nejdřív obejdu celou loď, zažertuji s námořníky a popřeji dobré ráno důstojníkům. Pak dojdu ke stěžni, kde jsou spoutaní Will a ti tři mariňáci. Will má improvizovaně ovázanou ruku. Tak co s váma chlapci?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 6:51 pm

Alice

V podstatě ho následuji, pobavím se s několika členy mé posádky a pak přejdu k Nedu Tylerovi. Děkuji Vám, pane za tu noc a velmi se Vám omlouvám. Nevím zdali potřebujete nějaké vysvětlení, ale pokud ano, ráda Vám ho poskytnu. Pak natáhnu ruku a předám mu jeho plášť. Velmi dobře mi posloužil, děkuji. děkovně a stydlivě se na něj usměji.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 6:54 pm

Ned Tyler


Vysvětlení netřeba madam, jsem rád že jsem mohl být k vašim službám. Zasalutuju jí a dál peskuju dva námořníky co právě uhlazují polámaná prkna.


Hal


Pozorně si prohlédnu Willovu tvář. Jsi si vědom čeho ses dopustil mladíku?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 6:59 pm

Alice

Otočím se a postavím se vedle Halova boku. tak jak by měla stát jeho žena.

Will

Řekl bych, že nic strašného, chtěl jsem posloužit především Vám. Vybral jste si špatně. Zlostně se na Alici podívám a plivnu jejím směrem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 EmptySun Jun 02, 2013 7:04 pm

Hal


Dost pokroucený smysl pro hodnoty. Už jsi mě varoval, tak proč jsi přišel v noci do mojí kajuty, napadl mě a se svými pomocníky jste se snažili kapitánku Bilge unést?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 24 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 24 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: