Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 7:53 pm

A opravdu, bylo to to poslední co viděl, vzápětí ho totiž Daniel hodil přes palubu a dal pokyn k napnutí lan. Když se lana napnula, začal koordinovat dvě skupiny námořníků, kteří Willa protahovali pod trupem lodi. Trup je zespodu pokryt ulitami mořských živočichů a třískami, takže byl každý zvědavý co z Willa zbyde.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 7:56 pm

Alice

Jen tam nehnutě stojím a čekám co bude. Zase se držím Hala, jako malá holčička s vykulenýma očkama.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 7:58 pm

Zpod lodi se začne pomalu objevovat krvavá skvrna. Asi o minutu později se u hrazení objeví troska muže. Záda, hruď i tvář má rozedřené do masa a je z půlky utopený, nicméně stále ještě žije.

Hal

Otočím se na Neda Tylera. Dobrá práce při čištění trupu...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:00 pm

Alice

Nečekala bych, že to přežije. Podívám se na vyděšeně na Hala. Co teď? špitnu, aby to nikdo jiný neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:05 pm

Hal


Zvažuji, jestli mu poskytnout křesťanský pohřeb nebo ho hodit zpátky žralokům...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:08 pm

Alice

A co z toho uděláš? optám se opatrně.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:11 pm

Hal


Nevím, nechci do toho tahat své osobní pocity, které mi velí abych to lano prostě odseknul a nechal ho rybám...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:18 pm

Alice

Udělej to, co ti velí tvé nejlepší svědomí. Promiň, ale musím... teď... z toho všeho se mi udělá najednou zle. tohle všechno je na mě trochu moc. Navenek jsem vypadala jako tvrdá pirátka, ale bitva z minulých dní, dnešní noc, neznámý pocit, kterým je láska k muži, zrada mého přítele a jeho smrt, ke které jsem ho odsoudila jsou na mě prostě příliš. Nemohu se udržet a rozhodně nehodlám plakat, před ním a jeho muži. vytratím se tak, aby si toho málokdo všiml. Chtěla bych jít do své kajuty, ale to, že přecházím do jiné lodě by bylo příliš nápadné. Běžím proto k němu do kajuty, kde jsem s ním strávila ty krásné chvíle a posadím se tam do rohu na zem. Neudržím slzy...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:22 pm

Hal


Dobře... vykročím k Willovi. Víc už Alice nevidí.

Po chvilce se lodí ozval výstřel a žblunknutí vody. Hal nechtěl být úplně bezcitný a tak ušetřil toho zmetka dalšího trápení.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:26 pm

Alice

Sedím tam, jen tak. Hlavu v dlaních, schovaná od světa. Když uslyším výstřel je mi vcelku jasné, co se stalo. Nejdu se tam podívat, na to teď nemám. Nemohu. K hlavě si přitáhnu jednu z Halových košil a zachumlám se do ní.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:31 pm

Hal


Po 15ti minutách vstoupím do kajuty. Odpusť drahá... mrzí mě že k tomu došlo.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:36 pm

Alice

Nezvednu hlavu. Jsem zamotaná do jeho košile a tiše fńuknu. Muselo k tomu dojít, bylo to nezbytné.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:37 pm

Hal


Bylo, ale můžu za to já. Můj převeliký smysl pro spravedlnost. Měl jsem ho zabít už v noci při boji.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:42 pm

Alice

Stále jsem ve stejné pozici. Promiň... neměl bys mě vidět takhle...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:53 pm

Hal


Měl bych. Měl bych tě vidět v každé situaci... a taky uvidím, teď když mezi námi už nejsou žádné překážky.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 8:57 pm

Alice

Doufám, že už nejsou. To co jsi řekl tam nahoře svým mužům si myslel vážně? pozvednu k němu svoje uplakané oči. To se svatbou?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 9:03 pm

Hal


Myslel... stejně vážně jako ty ten polibek.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 9:08 pm

Alice

Chtěla jsem, aby to bylo to poslední, co spatřil. To že nemiluji jeho, ale Tebe. To že k tobě za těch pár dní cítím víc, než k němu za několik strávených let. Miluji Tě Hale Courtnay.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 9:09 pm

Hal


Páni... víš že to bylo od tebe celkem kruté?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyMon Jun 03, 2013 9:11 pm

Alice


Vím. Ale nelituji toho. Pro mě jsi důležitý ty.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyTue Jun 04, 2013 6:44 pm

Hal


To jsme rád lásko. Opravdu rád... řeknu a pevně jí obejmu.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyTue Jun 04, 2013 6:49 pm

Alice

Jeho objetí je jako záplata na mojí bolavou duši. Přitisknu se k němu blíž. Jeho košile, kterou jsem až do teď objímala leží kdesi na zemi a já se přistihnu, jak ho vášnivě líbám. Nedokážu v sobě už déle dusit nic.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyTue Jun 04, 2013 6:52 pm

Hal


Začnu jí líbat a potácím se s ní ke kavalci...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyTue Jun 04, 2013 6:56 pm

Alice

Pevně se ho držím kolem krku a užívám si každičký jeho dotek... Cítím jeho vůni a připadám si jako ve snu. Splněném snu...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 EmptyThu Jun 06, 2013 7:54 pm

.
.
.
.
.
Hal

Ležím vedle Alice a objímám jí kolem ramen. Nic neříkám, protože žádná slova nevystihnou to co cítím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 26 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 26 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: