Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 7:10 pm

Will

Najednou jsem úplně zoufalý. musím mu říct pravdu a třeba mě nechá žít. najednou si uvědomuji, že by mě klidně mohl zabít. Má mě v hrsti. Chtěl jsem jí pro sebe. Měla být moje. Patří mi. Určitě s ní spíš, vyjeknu vztekle. Přitom právo na ní náleží mě!
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 7:12 pm

Hal


Chvilku jen nevěřícně koukám. Ne chlapče, nespím s ní. Co se tvého práva týče, ona je svobodný občan Britského impéria, nikoliv tvůj otrok, takže tvé právo je naprosto neodůvodněné.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 7:17 pm

Will

Byla nahá! Snad si nemyslíš, že jsem hlupák! Ječím téměř hystericky. Já jí chci!
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 7:22 pm

Hal


Téměř nahá... doplním ho. A já byl taktéž oděn ve svém spodním prádle... dodám pro pobavení posádky. Takže abych ti odpověděl na tvou otázku, ano, myslím si že jsi hlupák. Už jen proto že ses odvážil proti mě tasit šavli.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 7:27 pm

Posádka vybuchla v hlasitý smích.

Will

Co po mě ještě chceš? vyštěknu rozčileně.

Alice

Namáčknu se k Halovi blíž. Tohle mi vážně není příjemné. Rozhovory o tom, jak mě v noci viděl pan Tyler a několik dalších mužů. Že všichni vědí, že jsem zůstala u kapitána v kajutě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 7:34 pm

Hal


Dávám ti možnost se obhájit. Myslím že bych ti měl taky říct, že nebýt mé dobroty a přímluv kapitánky, tak tě nechám pověsit jako psa. Koukej teď všechno vysvětlit a možná si zachráníš kůži.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 7:37 pm

Will

Nemám už co vysvětlovat. Všechno jsem řekl. Je jen na tobě jak se mnou naložíš. Zlostně mu tykám a můj hlas má příchuť pohrdání.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 7:41 pm

Hal


Co myslíš že tě čeká za napadení kapitána Královského námořnictva, za pokus o vzpouru a za pokus o únos kapitána Královského námořnictva?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 7:45 pm

Will

Nemám ponětí. a je mi to fuk. tu děvku už stejně nikdy nedostanu. Zničila jsi mi život! couro!
vykřiknu na ní.


Alice

Strachy poskočím, ale pak se uklidním. Mám vedle sebe muže, který mě ochrání. Chytnu se ho za rukáv kabátu, jako malá holčička.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 7:53 pm

Hal


Otočím se na Alici. Co myslíte kapitánko? Upřímně, napadl sice mě ale pořád je to váš člen posádky. Jak jej budete trestat?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 7:57 pm

Alice

Podívám se do Halových smaragdových očí. Myslíte si, že se dá s takovýmto mužem přebývat na jedné lodi? vy byste nás chtěl vidět společně? obávám se že těmito slovy ho pošlu na smrt, ale mám pocit, že nemám na výběr. vím, že jinak nebudu moci klidně spát.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 8:00 pm

Hal


Přeci jen, znáte toho muže líp než já a tím že jste podepsala Zajímací listinu, tak už nemám právo nad ním vynést rozsudek. Sama musíte posoudit závažnost celé věci a vynést rozsudek. Pohledem rozhodně neuhnu a mé oči jsou tvrdé přesně jako smaragd, po němž mají barvu.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 8:05 pm

Alice

Podívám se na něj a šeptnu. co bys udělal? Vrhnu na něj takový pohled jaký můžu ukázat jen někomu, koho miluji. Nechci aby ostatní muži poznali mou slabost a tak se tenhle soukromý rozhovor snažím maskovat
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 8:22 pm

Hal


Protáhnul ho pod kýlem, protože si dovolil něco, co snad ještě nikdo před ním. Ale je to na tobě.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 8:24 pm

Alice

Souhlasím s Tebou. Tím dávám Willovi jasný rozsudek.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 8:26 pm

Hal


Tak to neříkej mě. Řekni to všem, čekají na to... pokynu jí hlavou směrem k posádce, která se mezitím shromaždila a bedlivě nás sleduje.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 8:46 pm

Alice

jistě, promiň. Sklopím hlavu. Vzápětí se ale otočím k posádce a sebevědomě sdělím: Mnou a kapitánem Halem Courteneyem bylo jednomyslně rozhodnuto, že pan William bude protažen pod kýlem! Oba si myslíme, že tento trest bude vhodný, pro to co provedl.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 8:50 pm

Posádka byla chvilku naprosto zticha. Všichni věděli, co toho floutka čeká a i pro ně to byla silná káva, ale pak začali bušit pěstmi do dřeva lodi v pochvalném potlesku kapitánům.


Hal

Výborně... pronesu k Alici. Mistře Danieli, připravte prosím provazy. Velký Daniel okamžitě odběhl a začal se chystat. Otočím se na Willa. Máš poslední možnost se hájit, chceš ještě něco říct?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 8:55 pm

Will

Milost pane! Až teď mi dojde váha toho, co ta mrcha řekla. Vždyť já jsem vlastně jen zamilovaný blázen!

Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 8:58 pm

Hal


Mě o milost nežádej... odseknu mu a odvrátím pohled. Ublížil jsi ženě, která se obětovala aby pomohla svým rodičům. Jí pros o odpuštění, ne mě. V mém srdci pro tebe není ani kapka soucitu. Celou dobu co k němu hovořím se dívám směrem na moře...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 9:08 pm

Will

Z úst mi unikne tichý sten. Alice! obrátím se na ní. Vždyť jsme toho spolu tolik dobrého zažili. Odpusť mi tenhle drobný překrok. Napravím to. Věř mi. téměř vzlykám a u toho dokola prosím o odpuštění. Jí i kapitána.

Alice

I když mi není jedno k čemu jsem ho právě odsoudila, snažím se jednat racionálně. Chtěl jsi zabít muže, kterého miluji. Chtěl jsi ublížit mě a tím odsoudit k bídě i moje rodiče. Nezasloužíš si nic jiného. Vyplivnu ze sebe jeho směrem. Tak a teď to všichni vědí. To co cítím k Halovi. To, proč jsem byla celou noc s ním, to proč usedám na místo vedle něj.

Po palubě je slyšet šum, jak si muži špitají.


Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 9:14 pm

Hal


No vida, dnešní ráno je čím dál tím lepší a lepší. Otočím se k posádce. Nevím, proč teď bzučíte jako vzteklý roj včel. Většina z vás si pamatuje na mou ženu Judith, která se s námi plavila a upřímně, kolikrát byla divočejší a bojovnější než vy. Byl jsem s ní šťastný, než mi jí Bůh vzal. Teď mi seslal jiné štěstí a já mu za to děkuji. Jsem připravený si madam Bilge vzít a to pro vás znamená jediné... velkou svatbu a velkou oslavu!

Když se posádka uklidní po bouřlivých ovacích, příjde Velký Daniel s otrockými železy a se slovy "Můžeme..."

Otočím se na Alici. Můžeme?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptySun Jun 02, 2013 9:21 pm

Alice

Ano můj drahý. Můžeme... vydechnu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptyMon Jun 03, 2013 7:44 pm

Kapitán pokývnul a dva námořníci chytili zmítajícího se Willa. Připoutali okovy za ruce a nohy k provazům a Velký Daniel se ho teď chystá hodit přes palubu.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 EmptyMon Jun 03, 2013 7:50 pm

Alice

Chytnu Hala za rukáv a pak ho k sobě přitisknu a pak políbím. Nechápu, kde se ve mě ta krutost vzala, ale chci, aby to bylo to poslední, co Will viděl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 25 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 25 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: