Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptyFri May 17, 2013 7:57 pm

Hal


Příjdeme za Alicí na příď. Kapitánko, dovolte mi abych vám představil poručíka Alfreda Alfa Wilsona. Bude přidělen na vaši loď jako styčný důstojník. Důstojník se dotkne klouby prstů čela a příjemně se usměje.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySat May 18, 2013 7:00 pm

Alice

Halův hlas mě vytrhne ze snění. Teď se usmívám ještě desetkrát víc.Naprosto rozjařená odvětím: Jsem Alice... pak se podívám na Hala a dojde mi, že právo tykat mi a říkat mi tak má výhradně on... Alice Bilge, těší mě. Pak udělám rozverné pukrle.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySat May 18, 2013 7:30 pm

Poručík se lehce ukloní. Madam, já a moji muži jsou vám k dispozici. Jaké jsou rozkazy?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySat May 18, 2013 8:03 pm

Alice

Musíme dát dohromady podpalubí. Přeci jen jsme tam poměrně řádili, zasměji se. Můžete tam poslat nějaké své muže prosím? Je tam část mojí posádky, ale pravděpodobně budou potřebovat pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySat May 18, 2013 8:07 pm

Alf Wilson

Provedu madam. Otočím se na podpatku a přejdu k muži, který stojí u hrazení. Prohodím s ním pár vět a pak se vrátím ke kapitánce. Madam, bylo mi zděleno že podpalubí je zajištěné, nicméně všude jsou poházené soudky s prachem. S podivem že nevyletěli do vzduchu po té salvě s falkonetů. Nařídil jsem sudy přesunout všechny do prachárny a začít s opravami.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 3:19 pm

Alice

Výborně, děkuji Vám. Zatím nemám žádné další rozkazy, musím si loď sama nejprve pořádně prohlédnout, zasměji se. Pak se otočím k Halovi. Ale na Vás kapitáne budu jednu prosbu mít a potutelně se usměji.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 3:29 pm

Hal


Ano madam? Čím vám mohu posloužit? optám se teatrálním tonem a usměju se.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 3:38 pm

Alice

Nebude to tak složité. Pochopitelně bych vás nejradši zatáhla do své kajuty, ale moje prosba je o dost snažší. Pohladím hrazení lodi. Pomůžete mi jí pojmenovat?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 3:40 pm

Hal


Při první narážce mi je najednou opasek trošku menší... nicméně naštěstí na to nedojde. No, mohu se pokusit. Dobré jméno lodi je velmi důležité... máte už nějákou představu?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 3:45 pm

Alice

Právě že nemám. Proto žádám Vás. Ani jméno mé první lodi jsem nevymýšlela já, nýbrž Will.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 3:49 pm

Hal

Na chvilku se zamyslím a loď si trošku prohlédnu. Mám dva takové nápady... tím prvním je Fortune... Osud. A nebo Providnce, prozřetelnost. Obě dvě jména přesně vystihují to jak jsme k té lodi přišli.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 3:52 pm

Alice

Fortune... jednoznačně. Položím mu ruku na rameno. Výborně kapitáne. děkuji Vám.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 3:53 pm

Hal


Za málo madam. Bylo mi potěšením. Co máte v plánu teď? optám se zdvořile.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 4:15 pm

Alice

Ráda bych si prošla celou loď a pořádně dopodrobna si jí prohlédla. Půjdete se mnou nebo.... ne nechci aby odešel... zadrhnu se a dál už nemluvím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 4:21 pm

Hal


Myslím že mohu jít s vámi. Samotného mě zajímá, jak ta loď vypadá a co na ní prováděli Howardovi mariňáci. Navíc nejsem potřeba jinde...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 4:27 pm

Alice

Vyskočím radostí. Pak se na něj omluvně usměji, odkašlu si, tak abych nevypadala jako rozjařená dívčina a prohlásím Tedy pojďme. Oba ale víme, že mi cukají koutky, jakou mám radost.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 5:47 pm

Hal


Usměju se nad její rozpustilostí. Taková mladá holka. Měla by na plesech motat hlavu mladým princátkům a ne velet válečné lodi. Za ten nápad s korzárstvím bych si dal korunu...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 6:49 pm

Alice

Ráda bych motala hlavu někomu úplně jinému, ale on nevypadá, že by se nechal, kapitáne. Myslím, že mu musí být jasné na co a koho narážím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 6:52 pm

Hal


Myslím že to bude chtít opatrný přístup. Navrhuji se nejdřív zajít podívat do vaší nové kajuty madam...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 6:53 pm

Alice

Začervenám se. Ale zajisté, pane. A pomalu cupitám za ním.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 7:04 pm

Hal


Vstoupím do záďové nástavby a do kajuty kapitána. Není pochopitelně tak prostorná jako na Arcturovi, ale docela to jde. Kavalec, truhla s oblečením a jinak nic moc.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 7:08 pm

Alice

Rozhlédnu se. Tahle kajuta je mnohem luxusnější než ta moje na Douglass. Páni, budu se tu mít jako v bavlnce. Musí na mě být vidět ohromení.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 7:10 pm

Hal


Podívám se na ní. Vypadáte opravdu roztomile kapitánko...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptySun May 19, 2013 7:13 pm

Alice

Mlčím. Na tohle nejsem zvyklá. Vlastně mi to ještě nikdy nikdo neřekl. Děkovně se na něj zaculím a zrudnu jako rak.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 EmptyMon May 20, 2013 4:43 am

Hal


Copak? Přistoupím k ní a pohladím jí po tváři. Snad jsem velkou a strašlivou pirátku nepřivedl do rozpaků?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 12 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 12 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: