Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyWed May 15, 2013 7:14 pm

Alice

Je tak tvrdohlavý. Není to jen malý šrám, táhne se mu přes celý bok. Počkej tady, ani se nehni... Prosím... podívám se na něj s prosbou.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyWed May 15, 2013 7:19 pm

Hal


No dobře, dobře... kapituluji a zůstanu stát. Trocha žhavýho železa ještě nikoho nezabila... mumlám si pod vousy.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyWed May 15, 2013 7:22 pm

Alice

U dveří se otočím, nevrč, zasměji se. Za chvíli se vrátím s dezinfekcí a obvazy. Byla jsem u doktora, dodám na vysvětlenou.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyWed May 15, 2013 7:25 pm

Hal


Ten bude mít radost, až to zjistí... uchechtnu se a nastavím se jí tak aby mi mohla vyčistit ránu.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyWed May 15, 2013 7:31 pm

Alice

On to zvládne, ušklíbnu se. Zatni zuby, rozkážu. Poleji plátýnko dezinfekcí a ránu mu opatrně vyčistím. Pak na ní přiložím obvaz a celý bok mu obváži. Pak mu obvázanou ránu symbolicky políbím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyWed May 15, 2013 7:33 pm

Hal


Jistě že cítím bolest, ale jsem na ní zvyklý. Nehnu ani brvou. Když skončí, podívám se na její práci. Díky... a teď zpátky do práce. Vezmu si boty, košili, obléknu si kabát a pak vyrazím zpět na palubu.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyWed May 15, 2013 7:36 pm

Alice

Stihnu ho ještě chytit ve dveřích. Počkej, prosím. Dej mi minutu, za tu se nic nestane.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyWed May 15, 2013 7:37 pm

Hal


Zastavím se. Copak bys ráda? optám se jí.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyWed May 15, 2013 7:40 pm

Alice

Zavřu dveře a opřu ho o ně. Pak ho políbím. Musím. Nemohu si pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyWed May 15, 2013 7:42 pm

Hal


Oplatím jí polibek. To je to co jsi chtěla? optám se veseleji. Nebo ještě něco?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyWed May 15, 2013 7:48 pm

Alice

Neodpovím na jeho otázku. Místo toho se mu hluboce zadívám do jeho krásných zelených očí. Miluji Tě. Měla jsem o Tebe hrozný strach. Pak ho obejmu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyThu May 16, 2013 6:07 am

Hal


O mě se neboj, mě se nic nestane. Pevně jí obejmu a nechám jí tak, dokud napětí nepovolí.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyThu May 16, 2013 8:14 am

Alice

Odtáhnu se a podívám se mu do těch zelených hlubokých očí. Jsem ráda, že jsi v pořádku. Pak se zadívám na jeho raněný bok, který je teď skrytý pod kabátem. Tedy relativně v pořádku, ale bude to dobré o to už se postarám. Večer ti to zase ošetřím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyThu May 16, 2013 10:44 am

Hal


Nemůžu se dočkat... prohodím, otočím se a vykročím na palubu. Přejdu ke člunu a pokynu Alici ať se ke mě připojí.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyThu May 16, 2013 10:46 am

Alice

Následuji ho. Určitě bude potřebovat s něčím pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyThu May 16, 2013 8:51 pm

Hal


Nechám nás odvézt na novou loď a začnu s prohlídkou. Je v zanedbaném stavu ale pořád je to alespoň loď.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyThu May 16, 2013 8:55 pm

Alice

Oproti mojí předchozí lodi je tahle krásná a veliká. Připadala bych si na ní jako opravdová kapitánka. Jen žasnu, rozhlížím se kolem a vůbec nevím kam šel Hal.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyThu May 16, 2013 8:57 pm

Hal


Vrátím se k Alici. Tak co? Bude vám vyhovovat madam?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyFri May 17, 2013 8:26 am

Alice

Kouknu na moře a přejedu rukou přes hladké hrazení. Víc než to, kapitáne.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyFri May 17, 2013 10:11 am

Hal


Je vám plně k dispozici. Převelím k vám několik několik mých mužů abyste jí dostala do Port Royale a mohla naverbovat pořádnou posádku. Taky bude asi nutné spáchat několik oprav, Major Howard jí při obsazování zjevně trošku pocuchal... uchechtnu se.


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyFri May 17, 2013 11:57 am

Alice

Byla jsem u toho, když jí cuchal, zasměji se. Pro mojí posádku to bude pořádná změna. Budou mít radost. A Vám děkuji kapitáne. Velice Vám děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyFri May 17, 2013 12:43 pm

Hal


Jen se nerozvášněte kapitánko. Není to dar v pravém slova smyslu. Potřebujete tu loď, abyste mi mohla stát po boku v nastávajícím boji... uchechtnu se. Její zápal mě přímo fascinuje.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyFri May 17, 2013 2:56 pm

Alice

Je to dar jako hrom kapitáne, zazubím se na něj a nevydržím a obejmu ho. Tentokrát bez jakýkoliv postranních úmyslů, mám jen prostě hroznou radost a potřebuji jí nějak vyjádřit. Pak začnu poskakovat po palubě jako malá holka. Je krásná. Z mé práce se najednou stal koníček a já jsem na moři hrozně ráda. A s takovouhle lodí budu ještě tisíckrát radši.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyFri May 17, 2013 3:25 pm

Hal


Opřu se o hrazení a pohlížím na to, jak rozpustile pobíhá po palubě. Udělal jste jí radost... ozve se za mnou jeden z mých důstojníků. Otočím se na něj a on se zatváří trošku nejistě, jestli nepřekročil své meze. Také si myslím pane Wilsone. A udělám jí ještě větší radost, protože než doplujeme do přístavu, uděláte jí styčného důstojníka.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 EmptyFri May 17, 2013 3:31 pm

Alice

Vidím Hala, jak si povídá s nějakým mužem. Toho ještě neznám. Nevěnuji tomu moc velkou pozornost, protože se naplno věnuji své radosti z mojí nové lodě. Stále ještě dovádím na palubě a prohlížím si moře snad z každého centimetru lodě. Jsem nadšená. Vane příjemný teplý větřík, který mi cuchá moje černé vlasy a já stojím na přídi a užívám si ten skvělý pocit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 11 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: