Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyMon May 27, 2013 8:39 pm

Alice

Jeho slova mě potěší. Děkuji Vám. Pozvednu sklenku v gestu Na zdraví! směrem k němu. Druhou ruku položím Halovi pod stolem na stehno. Jen tak, cítím se víc v bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 5:07 pm

Hal


Podpořím Alicin přípitek a přihnu si ze sklínky. Pak se opřu v křesle a začnu si zpívat: https://www.youtube.com/watch?v=9IxDhItxiSY
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 5:42 pm

Alice

Sedím vedle něj a průběžně si vyměňuji krátké a zdvořilé rozhovory s ostatními muži. Poslouchám, jak si vedle mě brouká a cítím se mezi nimi moc dobře. Všichni jsou přívětiví, milí a hodní. Moje ruka se z jeho stehna teď posunula níže, na koleno. Mám díky tomu větší pocit jistoty. Pomalu upíjím koňak a užívám si příjemné pozornosti.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 5:50 pm

Večer příjemně utíká a z bujarého veselí vás vytrhne až druhé zvonění noční hlídky. Přítomní se zvednou, kopnou do sebe obsah posledních sklenic, rozloučí se a odeberou se na své kavalce.

Hal


Vstanu a podívám se na Alici. Myslíš, že se sluší abych ti nabídl nocleh v mé kajutě?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 5:54 pm

Alice

Ty by si mě u sebe chtěl? Po tom všem co se tady dnes večer stalo? jsem zaskočená.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 5:56 pm

Hal


Vždyť se nic nestalo. Byl nalitej jako doga, nehodlám ho brát vážně. Jen pojď má drahá... nabídnu jí ruku.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 5:59 pm

Alice

Pevně ho chytnu za ruku s dám mu pusu na tvář. Takže vážně... my dva? K tobě? klepu se jako malá holka. Chtěla bych k němu. Jen si vedle něj lehnout.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 6:01 pm

Hal


Jistěže, pojďme... vyvedu jí ven a do mé kajuty.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 6:31 pm

Alice

Zamknu za sebou dveře. Kde mám spát? optám se zdvořile. Můžu se natáhnou klidně na zem, jsem zvyklá. Zasměji se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 6:34 pm

Hal


Letmo si přeměřím kavalec pohledem. Myslím že to nebude třeba, tenhle kavalec jsem nechal v dobách svého manželství předělat pro dva... a neměl jsem pak to srdce ho vracet do původního stavu. Pokud ti to nebude vadit...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:10 pm

Alice

Udiveně se na něj podívám. Ty mě chceš u sebe? vykoktám.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:12 pm

Hal


Neměl bych chtít? Myslím že jsou muži, kteří by za to i zabíjeli... usměju se a odložím kabát. Opasek s mečem pověsím na skobu vedle kavalce tak, aby byl kdykoliv po ruce a pak se usadím do křesla, abych na Alici hezky viděl.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:17 pm

Alice

Měl bys chtít! radostně vykřiknu, ale pak se snažím ze své radosti vzpamatovat. Posadím se mu na klín a pohladím ho po tváři. Jsem tady s tebou moc ráda.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:20 pm

Hal


Přejedu po ní pohledem. To vidím... a mé pocity jsou stejné. Jsem rád že tu nebudu sám a že tu můžu být zrovna s tebou.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:29 pm

Alice

Zadívám se mu do očí a vášnivě ho políbím. Stále mu sedím na klíně a moje ruka spočívá na jeho hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:31 pm

Hal


Nechám se políbit. Teda jedno se ti musí přiznat. Jestli si mě omotáváš kolem prstu, tak to děláš tím nejlepším způsobem.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:36 pm

Alice

Věř mi, že nemám v úmyslu si tě omotávat kolem prstu. Nikdy jsem to s nikým neudělala. Nikdy jsem neměla muže, který by mě miloval. posmutním a obejmu ho, držím se ho jako klíště.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:38 pm

Hal

Jen jsem si tě dobíral lásko. Neber to tak vážně... pevně jí obejmu a nemíním jí jen tak pustit.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:41 pm

Alice

Oddálím se. Nejsi unavený? Nechceš si po dnešku odpočinout? Nebo máš v plánu něco jiného? usměji se, ale rozhodně tím nemyslím nic konkrétního.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:55 pm

Hal


Nemám žádné plány. Myslím že když si zalezeme do postele, ničemu to neublíží a můžeme si klidně ještě povídat... navrhnu a doufám že bude pro.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:57 pm

Alice

Souhlasím. Jen opět řeším typický problém pro ženu. Co si mám obléct?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 7:59 pm

Hal


Pokud bych měl mluvit ze svého úhlu pohledu, vzít v potaz všechna pro a proti a rozpomenout se na to co jsem viděl při převlékání, tak řeknu zcela pochopitelně nic... avšak má duše gentlemana mě nutí vstát a zapůjčit ti jednu z mých košil.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 8:03 pm

Alice

Ach... to převlékání. Omlouvám se, nějak se to nepovedlo. Celá zčervenám. Pokud ti to nebude vadit, neboj, košili ti v pořádku vrátím. A svléknout mi jí můžeš vždycky, popíchnu ho.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 8:06 pm

Hal


Tak teď lehce zčervenám já. Nemít tvář osmahlou sluncem, rozhodně by to bylo poznat víc. Eh... za to převlékání se neomlouvej, já aspoň vím co si takříkajíc beru do postele... a co se té košile týče... týče... hned ti jí podám! Pokusím se zvednout ale ona na mě stále sedí. Tedy, pokud mě pustíš.. dodám s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 EmptyTue May 28, 2013 8:08 pm

Alice

Omlouvám se. Zajisté. Uskočím z něj, jako píchnutá včelou. Když dojde k truhle postavím se těsně za něj, zezadu ho obejmu a moje ruce mu sáhnou na holou kůži pod košilí. Pak mu jí přetáhnu přes hlavu a pohladím si s ní tvář. Krásně voní... tebou. Myslím že přesně vím, ve které košili dnes budu spát.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 19 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 19 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: