Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:19 pm

Hal


Víte... prohodím lehce změněným tónem abych ho zmátl... už jsem se v životě setkal se spoustou konkubín a prostitutek. Nikdy jsem k nim nechoval zášť, je to práce jako každá jiná a někdy umí být i velmi užitečné. Ale jestli o nich něco vím, tak že si práci netahají domů. Proč mi tohle všechno vlastně říkáte pane Williame? O co vám jde?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:25 pm

Will

Jen vás chci varovat. Ušetřit zklamaní. Je pěkná, že? mnoha mužům už popletla hlavu a pak je odkopla, jsem jedním z nich. Hraji smutného.

Alice

Wille! prosím! Už dost! Proč to děláš? nikdy jsem ti neublížila... nech mě šťastnou... teď jsem... prosím. To už stačí. Položím si hlavu do dlaní a čekám na rozhřešení. Doufám, že to bude mít rychlý konec. Konečně jsem zase začala žít a má mi to být tak rychle odepřeno?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:33 pm

Hal


Jestli mě odkopne, bude to čistě její věc a já už jsem dost starý, abych se s tím vyrovnal. O to se vy nemusíte starat. Ještě něco? optám se ho.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:35 pm

Will

Řekl jsem vám toho až dost. Chtěl jsem vás chránit, ale na moje rady očividně nedbáte. Začínám pomalu střízlivět a to pro moje lhaní není dobré. Proto se stahuji zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:38 pm

Hal


Není před čím mě chránit. Madam Alice se stala kapitánkou královské lodi, myslím že si je plně vědoma cti, na kterou musí odteď brát ohledy. Navíc už nemá potřebu se živit tím, čím předtím neboť jak jistě víte, postaral jsem se o její rodiče kvůli kterým sháněla peníze.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:42 pm

Will

Nenapadne mě nic lepšího, než se sebrat vzít nohy na ramena a z místnosti utéct. Hladina alkoholu mi klesla a já už teď moc dobře vím, že jsem udělal chybu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:44 pm

Hal


Nejsem blázen a tak Will narazil na zamčené dveře z těžkého anglického dubu. V ruce se mi zjeví klíč, který byl doteď ukrytý v rukávu kabátu. To už jste na odchodu, pane Williame? optám se tónem tak smrtelně chladným, že musí mrazit i jeho.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:47 pm

Will

Myslel jsem, že už jsme s rozhovorem skončili, pane. A že si teď budete chtít promluvit, jak vy říkáte s Madam Alicí. O samotě. Ušklíbnu se.

Alice


Stále sedím s hlavou v dlaních. Bolí mě, že o mě Hal nezavadí ani pohledem. Že se ani slůvkem nezmíní.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:49 pm

Hal


Pane Williame, momentálně nemám co činit s madam Alicí, ale s vámi. Dopustil jste se urážky na její cti a já po vás žádám vysvětlení.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:52 pm

Will

Ale pane, copak jsem Vám již všechno nevysvětlil? Vše je jak říkám. Nemám co k tomu víc říct a tento rozhovor bych rád ukončil.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:54 pm

Hal


A proč tedy ten zoufalý úprk ke dveřím? optám se se zdviženým obočím a probodnu ho pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 7:57 pm

Will

Úprk? Ale kdeže. myslel jsem, že už je našemu rozhovoru konec, jsem unavený a rád bych si opčinul, přeci jen jsem ve službách Jeho veličenstva. Popíchnu ho.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:00 pm

Hal


A jako takový můžete odejít volnou chůzí. Nemusíte běhat. Copak jste si nevšiml že jste na lodi a stejně není kam utéct?
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:02 pm

Will

Zkusím to znovu. Můžu už jít, kapitáne? snažím se být slušný abych vypadal důvěryhodně.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:06 pm

Hal


Jistě že ano. Napříště však važte svá slova, nepřísluší vašemu postavení a já bych na vás nerad požadoval satisfakci zbraní. Projdu kolem něj ke dveřím a přitom si ho bedlivě hlídám. Když se dostane do mého mrtvého úhlu, nastražím uši abych o něm měl pořád přehled.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:10 pm

Will

Opustím v tichosti místnost a běžím se ukrýt do své kajuty.

Alice

Postavím se a otočím se na Hala. Oči zmáčené slzami.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:16 pm

Hal


Když Will projde, zavřu dveře a vrátím se k Alici. Nic neříkej. Poznám, které slzy jsou z lítosti a které jsou způsobené žalem...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:17 pm

Alice

Věříš mi?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:19 pm

Hal


Věřím. Nedává to smysl. Pochybuju že by nějáká prostitutka měla chuť dávat komukoliv zadarmo, když ví že musí vydělat co nejvíc. Je to naprosto proti logice.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:21 pm

Alice

Díky Bohu... Děkuji Ti... Odpusť prosím odpusť... opakuji pořád dokola. Miluji tě, vždyť to víš. Prosím promiň.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:23 pm

Hal

Není co odpouštět, ničím ses neprovinila. Spíš mi vysvětli co mělo tohle znamenat... vážně jsem toho člověka nepochopil.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:25 pm

Alice

Já nevím... Byl opilý. zkazila jsem ti večer, strašně se ti omlouvám. Asi bych už měla jít. Budu u sebe v kajutě. Nezlob se na mě, prosím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:28 pm

Hal


Kdepak drahá, teď tě nikam nepustím. Budeme pěkně pokračovat tam, kde jsme přestali, však ono se nic neděje. Vstanu a dojdu ke dveřím. Alice může slyšet hlasy a po chvilce se vrátí většina důstojnického sboru. Po chvíli se přidá i major Howard, který byl rozestavět zdvojené stráže na obou lodích. Omlouvám se vám za to přerušení ale na toho mladého chlapce bylo rumu až moc...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:31 pm

Alice

Ještě než stihne všechny muže sezvat, otřu z tváře slzy. Postavím se na svoje rozklepané nohy. Všem se Vám velice omlouvám, Will přebral, rozhodně jsem Vám neměla v úmyslu kazit večer, doufám, že mi to odpustíte, pánové. Přívětivě a mile se na ně usměji, jak nejlépe to dokáži.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 EmptyMon May 27, 2013 8:35 pm

Mladý podporučík se na Alici usměje. Nic si z toho nedělejte madam, tohle kapitán dělá běžně když urovnává spory. Minule jsem to málem byl já a tady major Howard. Přísahám při bohu že jsem se už viděl jak nabíjím soubojové pistole... víc však neřekl, neboť ho Hal podrbal rukou na hlavě. Copak musí kapitán lodi udělat, abyste už s tou historkou přestal pane Calami? prohodím vesele a usadím se na své místo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 18 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 18 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: