Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Karibská brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptyMon Apr 15, 2013 8:01 pm

First topic message reminder :

Malé souostroví na do Karibiku. Nebo z Karibiku, to už záleží na úhlu pohledu. Mohou se stát útočištěm pro lodě poškozené plavbou přes Atlantik nebo cokoliv se může stát. Je tu vše co je třeba aby si posádky odpočaly a mohli provést nejnutnější opravy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptyFri May 24, 2013 4:37 pm

Alice

Nepřeji si nic jiného, vyřknu a skočím mu do náruče.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 4:28 pm

Hal


Dobrá tedy... sevřu jí pevně v náručí. Venku už se začíná šeřit a skrz okno v kajutě sem dopadají poslední paprsky zapadajícího slunce. Myslím že vyrazíme až zítra.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 4:32 pm

Alice

Pevně ho objímám. Asi tu nemůžeš zůstat přes noc se mnou viď? Myslím to naprosto bez postraních úmyslů a doufám, že to tak taky pochopí.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 4:37 pm

Hal


Nemůžu, protože tu nikdo nebude. Ty budeš totiž u mě. Povečeříme s důstojníky... doufám že se ti to bude líbit.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 4:40 pm

Alice

Všechno to po něm zopakuji. Přijde mi to totiž neuvěřitelné. Já u Tebe? Večeře s důstojníky? Jsem ohromená. Vždyť já ani nevím, jak se k Tobě na té večeři mám chovat. Jako kapitánka nebo jako... poslední slova nechám viset ve vzduchu. Je mi jasné, že ví jak to myslím.

Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 4:44 pm

Hal


Jsi také důstojník. Důstojníci jsou jako rodina. Vyká se, ale rozhodně ne vážným tónem. Jak se budeš chovat ke mě, to je asi jedno, jen počítej s tím že čím zamilovaněji budeš vypadat, tím větší z nás budou mít chlapi legraci.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 4:48 pm

Alice

Právě proto se ptám. Nechci ti dělat problémy, začervenám se. Budu se chovat jako by nic, souhlas? Nevědí o nás a budeme se o to snažit dál. Bereš? usměji se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 4:50 pm

Hal


Je li to tvé přání drahá... pronesu teatrálním tónem a pokloním se. Tak půjdeme? pokynu ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 4:52 pm

Alice

Jen... počkej... Nechci vypadat hloupě, ale měla bych se nějak upravit. Přeci jen... Ta sukně, pohlédnu dolů na cáry látky co z ní zbyly.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 4:54 pm

Hal


Hm, to by možná chtělo. Přejedeme na mou loď, třeba tam najdu nějáké šaty po Judith...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 4:56 pm

Alice

Šaty po Judith... Jistě, běží mi hlavou... Jeho žena... Dobrá. Následuji ho ven z kajuty.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 4:59 pm

Hal


Vyvedu nás na palubu a do připraveného člunu. Letmým pohledem zjistím že tábor stihli sbalit včas a doktor už evakuoval i raněné. Nechám nás dovézt k Arcturovi a po žebříku vyšplhám na palubu, abych mohl vzápětí podat ruku Alici.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:00 pm

Alice

Chytnu se ho a vyšvihnu se za ním na palubu. Jen to možná vezmu až s moc velkým elánem a tak skončíme tváří v tvář asi milimetr od sebe.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:05 pm

Hal


Plynule ustoupím o krok dozadu a nechám jí získat balanc. Tak jdeme... zamířím ke své kajutě.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:07 pm

Alice

Následuji ho až do jeho kajuty. Pak za sebou zavřu dveře a rozhlédnu se. Vážně netuším, kde by tady mohl mít věci po své ženě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:10 pm

Hal


Přejdu k jedné truhle a otevřu jí. Chvíli se prohrabuji mezi látkami a nakonec vytáhnu šaty, které jsou sice lehce zmačkané, ale rozhodně celé a velmi krásné.


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:15 pm

Alice

Koukám na něj s otevřenou pusou. On tu vážně má dámské šaty. Krásné šaty. Pak se ostýchavě zeptám. Můžu se převléci tady?
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:16 pm

Hal


Jistěže, budu na palubě, tak až se upravíte, můžete mě tam vyhledat. Otočím se na podpatku a zamířím ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:19 pm

Alice

Ještě než stihne vyjít ven, zachytím ho za rameno. Nemusíš jít pryč, přeci tě nebudu vyhazovat z tvé vlastní kajuty. Stoupnu si tady do kouta a ani o mě nebudeš vědět. přívětivě se na něj podívám.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:21 pm

Hal


Obávám se že to nelze drahá. Myslím že bych pak jen těžko držel na uzdě svou touhu a to si nemohu dovolit.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:27 pm

Alice

Podívám se na něj a stočím rty do šibalského úsměvu. Obávám se, že tu šněrovačku stejně sama nezvládnu. Na mojí lodi mi vždy pomohl někdo z mé posádky- ženy povětšinou, zasměji se. Ale samotné by mi to asi trvalo celou věčnost. Pokud nechceš, aby přišla pozdě, pak tě poprosím aby si mi jí uvázal. ..... prosím.....
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:30 pm

Hal


A jsem v háji! pomyslím si. Dobrá má drahá. Přistoupím k ní zezadu a rozvážu jí její korzet.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:34 pm

Alice

Když se mě dotknou jeho ruce, jako by se mi v tělo rozlilo hřejivé teplo. Vydechnu. Korzet mi sjede dolů k nohám a já spolu s ním spustím i svou sukni.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:46 pm

Hal


Odstoupím a pohled zabodnu do stropu nad její hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 EmptySun May 26, 2013 5:50 pm

Alice

Otočím se na něj. Děje se něco? Stojím tam jen v košili, co mám pod korzetem, spodním prádle a jezdeckých botách.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karibská brána - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karibská brána   Karibská brána - Stránka 15 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karibská brána
Návrat nahoru 
Strana 15 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Karibská brána - lov (mise pro Sintii)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon :: Karibik :: ostatní ostrovy-
Přejdi na: