Blue Horizon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte na vlnách
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Hra je spuštěna ^^ příjemné hraní ... nábor k pirátům je uzavřen, poslední volná místa u pirátů jsou už zamluvená, tudíž se na vás těší volná místa v koloniích ^^

 

 Volné moře

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Volné moře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Volné moře   Volné moře - Stránka 8 EmptySat Apr 06, 2013 11:58 am

First topic message reminder :

Modrý horizont moře se táhne kam jen oko dohlédne. Někdy je klidné, jindy bouřlivější než ta nejhorší tchýně. Na obzoru se občas mihne nějaká ta plachta.

Volné moře - Stránka 8 Img-2626
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Volné moře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné moře   Volné moře - Stránka 8 EmptyWed Jun 12, 2013 5:45 pm

Hal


Mrzí mě to má drahá. Jediné co ti můžu slíbit je, že se budeme vídat každý večer při důstojnických poradách a večeři. Zbytek je velmi nejistý... 
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Volné moře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné moře   Volné moře - Stránka 8 EmptyWed Jun 12, 2013 5:48 pm

Alice

 Já vím. Poprvé za celou tu dobu mě mrzí, že jsem dopustila se do něj zamilovat. Nedbám toho, že má na palubě své muže a že se určitě budou dívat a obejmu ho. Pevně ho obejmu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Volné moře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné moře   Volné moře - Stránka 8 EmptyWed Jun 12, 2013 5:50 pm

Hal

Oplatím jí obětí. Brzy budeme ve městě a ty budeš moct být zase jen se mnou... neboj se lásko.
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Volné moře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné moře   Volné moře - Stránka 8 EmptyWed Jun 12, 2013 5:54 pm

Alice


Lásko... pomyslím si. Tak mi taky ještě nikdo neřekl, dokonce i on poprvé. měla bych co nejdřív odejít, odvětím, i když se mi vůbec nechce.  
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Volné moře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné moře   Volné moře - Stránka 8 EmptyWed Jun 12, 2013 5:57 pm

Hal


Zas tolik nespěchej. Alf ví, že má držet náš kurz a jen tak se ho nezbavíme...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Volné moře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné moře   Volné moře - Stránka 8 EmptyWed Jun 12, 2013 6:10 pm

Alice


Nechci spěchat, rozhodně ne od tebe. Jen, nejsem ti tady nic platná... Moje nevyužití mě drásá, až doteď jsem měla vždycky práce nad hlavu a teď, když bych si mohla užívat konečně odpočinku mi vadí, že nemám co na práci. Ale s ním je mi stejně nejlépe.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Kapitán lodi *HA
Kapitán lodi *HA
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 23. 03. 13

Volné moře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné moře   Volné moře - Stránka 8 EmptyWed Jun 12, 2013 6:40 pm

Hal

To nic drahá. Vidíš sama, že lodě plují i bez nás...
Návrat nahoru Goto down
Alice Bilge
Admin
Alice Bilge


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 06. 04. 13

Volné moře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné moře   Volné moře - Stránka 8 EmptyWed Jun 12, 2013 6:49 pm

Alice


Já vím. Pak se rozpomenu. Pete! vykřiknu. Měl ho na starost Will dokud se nevrátím zpět na palubu. Hned jak to vyřknu, dojde mi, že asi vůbec netuší o čem mluvím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volné moře - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volné moře   Volné moře - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Volné moře
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blue Horizon :: Hra :: Blue Horizon-
Přejdi na: